Перемога команди КНЕУ у VI Всеукраїнському студентському турнірі з історії10 Листопада 2017р.

7-9 листопада 2017 рокуна базі Київського університету імені Бориса Грінченка відбувся
VI Всеукраїнський студентський турнір з історії.
Цей захід відбувається щорічно за підтримки Міністерства освіти і науки України.

У запеклій боротьбі у фіналі в лізі любителів історії 1 місце здобула команда ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у складі Фарапонова Владислава – капітан (Юридичний інститут), Чучман Олександри (факультет маркетингу) і Данильченка Данила (Юридичний інститут).
         Підготовку команди учасників здійснювали викладачі кафедри політичної історії Дудко І.Д., Ніколаєва Т.М., Погорєлова І.С., Сацький П.В.

Вітаємо переможців!