Літня Школа "Association with the EU: what does it mean for You"19 Квітня 2017р.

ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана»

Інститут бізнес-освіти КНЕУ

Проект Association4U

Запрошують студентів ВУЗів України взяти участь у

Літнійшколі«Association with the EU: what does it mean for You»

26 червня -3 липня 2017 р.

Для кого:

·        для студентів, які вдало здали чегову сесію, не втомились і хочуть здобувати нові знання та поглиблювати вже існуючі, не чекаючи на новий навчальний семестр.

·        потребують перезавантаження та емоційного заряду в новій компанії однодумців, що цікавляться Європейським Союзом.

·        Хочуть гарно провести час в столиці України та відпочити у перерві між навчанням.

Коли:                 26 червня - 3 липня 2017 р.

Де:                      Інститут бізнес освіти КНЕУ

Літня школа– це інтенсивний навчальний курс присвячений переважно питаннямімплементації Україною та іншими країнами Східного партнерства Угод про асоціацію з Європейським Союзом.

Програма Літньої школи включає:

·     лекціїукраїнськихта зарубіжних викладачів, експертів з права ЄС;

·     практичнізаняття: дискусії, діловіігри, ситуаційнівправи, кейси;

·     інформаційно-освітні візити до Представництва ЄС в Україні та Урядового офісу  з питань європейської та євроатлантичної інтеграції;

·     майстер-класи від юристів провідних українських юридичних фірм;

·     культурну програму.

Навчальноюпрограмою Літньої школи передбачено вивчення:

·        Основ праваЄС;

·        Інституційної системи ЄС;

·        Права внутрішнього ринку ЄС;

·        Правовогорегулювання конкуренції в ЄС;

·        Торговельних відносин ЄС з третіми країнами;

·        Перспектив економічної інтеграції з ЄС шляхом побудови ЗВТ ;

·        Актуальних питань імплементації Україною, Молдовою, Грузією Угод про асоціацію з ЄС;

·        Інших суміжних тем.

Братиучасть у школі можуть студенти4, 5, 6 курсів юридичних та економічних спеціальностей українських ВНЗ.Заявки приймаються івід студентів інших спеціальностей,зацікавлених у тематиці Літньої школи.

Заняття проходитимуть переважно українською мовою, зарубіжні гості проводитимуть заняття англійською мовою (без перекладу). Програма Літньої школи розрахована на інтенсивне навчання, по закінченні якого учасники, які успішно пройдуть навчанняодержать сертифікати.

Для участі в конкурсі необхідно до 1 червня 2017р.заповнити онлайн заявку:

Учасників Літньої школи буде відібрано на конкурсній основі на підставі  викладу мотивації участі у Школі.

Про результати відбору організатори повідомлять кандидатам5 червня 2017р. До 15 червня 2017р. всім учасникам буде надіслано програму Літньої школи і розклад занять.

У разі виникнення питань Ви можете звернутися до організаторів заелектронною адресою: AssociationSchool2017@gmail.com

Координатор: Олена Назаренко тел. 044 371 61 23

Ми на Фейсбук: https://www.facebook.com/AssociationSchool2017/

Умови участі в Літній школі:

Участь у Літній школі є безкоштовною. Організатори покривають витрати іногородніх учасників на проживання в Києві протягом навчання в Школі(в гуртожитку готельного типу). Транспортні витрати учасників не відшкодовуються.

Літня школа проходитиме в Інституті Бізнес-освіти КНЕУ за адресою: 04050, Україна, Київ, КНЕУ, вул. Мельникова 81,(метро Лук'янівська).