Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади з «Інвестування»!31 Березня 2015р.

25-27 березня 2015 року на базі Національного університету Державної податкової служби України (м. Ірпінь) відбувся ІІ тур Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Інвестування», у якій узяло участь 44 студенти із 25 провідних вищих навчальних закладів України.

На олімпіаді ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» з гідністю представили студентки IV курсу кредитно-економічного факультету Бородай Вероніка Олександрівна та Терент’єва Наталія Дмитрівна.

Переможців другого туру було визначено за допомогою тестових завдань, творчого теоретичного запитання та двох розрахункових задач.

До перевірки робіт учасників було залучене компетентне журі у складі 8 осіб, серед яких завідувач кафедри банківських інвестицій нашого університету Майорова Тетяна Володимирівна. До апеляційної комісії входила старший викладач кафедри банківських інвестицій Петренко Ірина Павлівна.

За результатами перевірки завдань олімпіади колегією журі Бородай Вероніці було присуджене почесне 1-ше місце. Окрім нагородження дипломом І ступеня наша студентка отримала спеціальні нагороди: безкоштовний освітній курс від компанії United Traders, семестр безкоштовного навчання у Польщі від Katowice School of Economics, ціні призи від страхової компанії «Грейв Україна».

Інша студентка нашого університету – Терент’єва Наталія завдяки нестандартному та креативному підходу до виконання творчого завдання здобула 3-є місце і була нагороджена дипломом ІІІ ступеня.

Усі учасники отримали сертифікати участі у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з «Інвестування» та спеціальні дипломи у різних номінаціях. У ході урочистої церемонії нагородження та підбиття підсумків олімпіади члени журі виступили із заключним словом. Було висловлено подяку найактивнішим, цілеспрямованим, ерудованим студентам і викладачам за підготовку здібної молоді та віру у своїх вихованців.

Колектив кафедри банківських інвестицій сердечно вітає наших студентів із перемогою і зичить подальших успіхів на науковій ниві, натхнення та плідної праці у наступному році.