Студент факультету маркетингу посів 2 місце на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Логістика» 2017 р.24 Квітня 2017р.

Факультет маркетингу вітає Віталія Манойло, студента четвертого курсу спеціальності маркетинг, який посів 2 місце на II етапі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Логістика» серед студентів вищих навчальних закладів.

II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Логістика» серед студентів вищих навчальних закладів проходив 18-20 квітня 2016 року в Харківському національному університеті міського господарства імені О. М. Бекетова і зібрав 100 найкращих студентів з провідних університетів України. Учасники олімпіади мали вирішувати тестові завдання та задачі. Переможці олімпіади були нагороджені грамотами.

Бажаємо Віталію натхнення та подальших успіхів у навчанні та професійній діяльності.

Варто відмітити високу організацію проведення олімпіади. Усі роботи були зашифровані, а перевірка здійснювалася у безпосередній присутності представників з усіх університетів, студенти яких прийняли участь в олімпіаді.