В Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана створено кафедру військової підготовки18 Липня 2017р.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 10 березня 2017 року № 133 «Про утворення військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів та внесення змін у додаток до Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу» Міністром оборони України та Міністром освіти і науки України видано спільний наказ щодо утворення до 30 червня 2017 року кафедри військової підготовки Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана».

Кафедра військової підготовки КНЕУ  імені Вадима Гетьмана у 2017 н.р. здійснює військову підготовку студентів (чоловіків та дівчат) за програмою підготовки офіцерів запасу на добровільних засадах яку проходять громадяни, які мають або здобувають ступінь вищої освіти не нижче бакалавра, придатні до військової служби для потреб військ Тилу (військової логістики) Збройних Сил України за 2 військово-обліковими спеціальностями: речове та продовольче забезпечення.

Термін навчання – 2 роки (як правило 3-4 курс).  Вартість навчання складає 8 тисяч грн. за рік підготовки, з можливістю по семестрової оплати. Особам, які пройшли повний курс військової підготовки та атестовані до офіцерського складу, присвоюється первинне військове звання офіцера запасу. Для отримання додаткової інформації звертайтеся до відбіркової комісії за телефонами (044) 458-00-73, (050) 229-82-60, (050)605-48-83, (097)243-18-36

Чекаємо на Вас!