КНЕУ - Розклад занять

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Розклад занять

Розклад занять на 4-місячних вечірніх підготовчих курсах по 31 травня 2018 р.

(верхній тижденьз 26.02, 12.03. 26.03, 09.04, 23.04, 07.05, 21.05)

 

 

 

Понеділок

17.10-20.00

Українська мова, ауд. № 455

викладач: Гнатюк І. Д.

Вівторок

17.10-20.00

Англійська мова, ауд. № 513/432

Овчаренко А. С.

Середа

17.10-20.00

. Географія, ауд. № 455

викладач: Лєванчук С.В

Четвер

17. 10-20.00

 ________________

П’ятниця

17.10-20.00

Математика, ауд. №457

викладач: Микитчик О.М.


(нижній тиждень з 05.03, 19.03, 02.04, 16.04, 30.04. 14.05, 28.05)

 

 

 

Понеділок

17.10-20.00

Українська мова, ауд. № 439

(22.02), 412 (01.03)

викладач: Гнатюк І. Д.

Вівторок

17.10-20.00

Англійська мова, ауд. № 507/432

Овчаренко А. С.

Середа

17.10-20.00

. Географія, ауд. № 455

викладач: Лєванчук С.В

Четвер

17. 10-20.00

           ______

П’ятниця

17.10-20.00

Математика, ауд. №457

викладач: Микитчик О.М.

Увага! Можливі зміни в №№ аудиторій.Інформація про уточнення див.каб.№418

Розклад занять на 8-місячних вечірніх підготовчих курсах по 31 травня 2018 р.

(верхній тижденьз 26.02, 12.03. 26.03, 09.04, 23.04, 07.05, 21.05)

 

 

                  Група 1

                     Група 2

Понеділок

17.10-20.00

 

Математика, ауд. № 449

викладач: Горохова О. М.

Вівторок

17.10-20.00

 

Географія, ауд. № 520

викладач: Лєванчук С. С.

Середа

17.10-20.00

Математика, ауд. №449

викладач: Горохова О. М.

Історія України, ауд.№ 453

викладач: Маманчук С. С.

Четвер

17. 10-20.00

Українська мова, ауд. № 132 (22.02), 528(01.03)

викладач: Богославець Л. П.

Українська мова, ауд. № 520

(22.02), 412 (01.03)

викладач: Гнатюк І. Д.

П’ятниця

17.10-20.00

 

Англійська мова, ауд. № 455

Овчаренко А. С.

 

(нижній тиждень з 05.03, 19.03, 02.04, 16.04, 30.04. 14.05, 28.05)

 

 

 

                  Група 1

                     Група 2

Понеділок

17.10-20.00

 

Математика, ауд. № 457

викладач: Горохова О. М.

Вівторок

17.10-20.00

 

Географія, ауд. № 528(20.02)

147 (06.03)

викладач: Лєванчук С. С.

Середа

17.10-20.00

Математика, ауд. 445

викладач: Горохова О. М.

Історія України, ауд.

викладач: Маманчук С. С. 453

Четвер

17. 10-20.00

Українська мова, ауд. № 532

викладач: Богославець Л. П.

Українська мова, ауд. № 520

викладач: Гнатюк І. Д.

П’ятниця

17.10-20.00

 

Англійська мова, ауд. № 449

Овчаренко А. С.

Увага! Можливі зміни в №№ аудиторій.Інформація про уточнення див.каб.№418

 

Остання редакція: 16.02.18