КНЕУ - РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ НА ОСВІТНІЙ РІВЕНЬ «БАКАЛАВР» НА БАЗІ ОКР МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА

Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ ВСТУПНИКІВ НА ОСВІТНІЙ РІВЕНЬ «БАКАЛАВР» НА БАЗІ ОКР МОЛОДШОГО СПЕЦІАЛІСТА

Факультет фінансів

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування,

Спеціалізація – Фінанси

Денна форма навчання

2 курс

Карпенко Інна Олександрівна

60

 

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування

спеціалізація – Банківська справа

Денна форма навчання

3 курс

Васильченко Наталія Сергіївна

80

Яремчук Влада Володимирівна

80

Строкань Михайло Ігорович

80

Шевчук Михайло Юрійович

75

Козійчук Марія Вікторівна

75

Марченко Дар`я В`ячеславівна

75

Нагорна Вікторія Сергіївна

65

Маньков Владислав Олександрович

65

Підлісна Іванна Вадимівна

65

Югай Вікторія Дмитрівна

60

Єфімова Любов Ігорівна

60

Трубніков Данило Олександрович

60

Мамедов Шахлар Фаріз огли

60

Шаркова Карина Сергіївна

60

Могильний Ярослав Юрійович

60

Косовцева Антоніна Іванівна

60

Черкесенко Катерина Ігорівна

55

Баранівська Катерина Андріївна

55

Єщенко Артем Юрійович

55

Галицька Дарина Сергіївна

50

Осадчий Богдан Володимирович

50

Присяжнюк Інна Олександрівна

45

Ярошенко Віталіна Володимирівна

45

Ханіна Ольга Володимирівна

45

Нестеров Владислав Олександрович

40

Регеда Єгор Юрійович

40

Руденко Богдан Русланович

40

Бабенко Лілія Федорівна

40

Єнік Мар`яна Юріївна

40

Бандура Ілона Станіславівна

40

Шишкіна Катерина Дмитрівна

40

 

Заочна форма навчання

3 курс

Гуліч Максим Олександрович

75

Висоцька Ангеліна Василівна

65

Ліснічук Ірина Миколаївна

55

Підлісна Іванна Вадимівна

55

Чередніченко Марина Дмитрівна

50

Черкесенко Катерина Ігорівна

50

Хахлюк Роман Володимирович

50

Шульга Олена Ігорівна

45

Кот Валентина Вікторівна

40

Журченко Владислав Євгенович

40

Ємельянова Каріна Андріївна

40

Гончарук Олександр Олександрович

40

Сайфутдінова Ольга Віталіївна

40

 

 

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування

спеціалізація – Фінанси та страхування

Денна форма навчання

3 курс

Огонь Вікторія Цезарівна

75

Стеценко Юлія Анатоліївна

75

Франковська Марина Олександрівна

75

Єфімова Любов Ігорівна

70

Саган Юлія Русланівна

70

Ігонін Катерина Олександрівна

70

Сальнікова Юлія Дмитрівна

70

Гутник Анастасія Василівна

70

Нагорна Вікторія Сергіївна

65

Хмельницький Сергій Сергійович

65

Дідківська Єлєна Володимирівна

65

Блінчук Вікторія Олександрівна

65

Марченко Дар`я В`ячеславівна

65

Сальніков Давид Миколайович

65

Строкань Михайло Ігорович

65

Огійчук Василь Володимирович

65

Гирявець Максим Станіславович

60

Черпак Марія Олександрівна

60

Бурмас Ярослав Євгенійович

60

Шевченко Катерина Валеріївна

60

Калашник Анастасія Ігорівна

60

Проценко Іванна Богданівна

60

Четверяков Дмитро Олександрович

60

Даниленко Дар`я Олександрівна

60

Яремчук Влада Володимирівна

60

Макаренко Олена Олегівна

60

Янковський Денис Євгенович

60

Приймак Наталія Вікторівна

60

Кущенко Богдан Ігорович

60

Бабенко Лілія Федорівна

50

Гаврилюк Катерина Сергіївна

50

Дубинюк Інна Олександрівна

50

Переверзєва Анастасія Олександрівна

45

Білоус Андрій Віталійович

45

Куксань Богдан Сергійович

45

Гудзь Олексій Васильович

45

Баранівська Катерина Андріївна

45

Гавриленко Руслана Олександрівна

40

Присяжнюк Інна Олександрівна

40

Гончарук Наталія Іванівна

40

Сідолака Євген Максимович

40

Ковальчук Ростислав Павлович

40

Лаворик Віктор Сергійович

40

Городній Владислав Ігорович

40

Осадчий Богдан Володимирович

40

Яременко Вікторія Олександрівна

40

Пампуха Олександр Миколайович

40

Дудка Ярослав Миколайович

40

Розпутна Ірина Анатоліївна

40

Мамедов Шахлар Фаріз огли

40

Богомолова Катерина Юріївна

40

Магар Уляна Олександрівна

40

Шершун Максим Ігорович

40

Шаркова Карина Сергіївна

40

Стельмах Анна Вікторівна

40

Карасевич Максим Юрійович

40

Оладько Владислав Андрійович

40

Косовцева Антоніна Іванівна

40

Запорожець Альона Миколаївна

40

Рудич Вікторія Олександрівна

40

Романюк Владислав Олегович

40

Солуха Олександра Сергіївна

40

Регент Оксана Олександрівна

0

 

Заочна форма навчання

3 курс

Рудич Вікторія Олександрівна

70

Горецька Олеся Василівна

65

Скакальський Андрій Сергійович

60

Клєпцова Марія Олегівна

55

Осадчий Богдан Володимирович

55

Басенкова Катерина Сергіївна

55

Клименко Олег Віталійович

50

Дубина Яна Вікторівна

50

Василенко Ольга Олегівна

50

Заболотна Яна Борисівна

45

Щербина Ірина Олександрівна

45

Гордон Дарина Вікторівна

45

Говорун Олександр Вікторович

40

Лузан Юлія Сергіївна

40

Климець Віталій Олександрович

40

Бережна Аліна Вікторівна

40

Шульга Олена Ігорівна

40

Кот Валентина Вікторівна

40

Шершун Максим Ігорович

40

Боркун Владислав Дмитрович

40

Ковальчук Євгеній Олександрович

40

Гусейнов Карім Зільфалійович

40

Пархоменко Владислав Олександрович

40

 

 

 

Факультет економіки та управління

Спеціальність 051 Економіка,

 спеціалізація - Економіка підприємства

Денна форма навчання

2 курс

Коломієць Владислав Олександрович

60

Бурдіян Олександр Сергійович

40

3 курс

Паламарчук Тетяна Сергіївна

95

Югай Вікторія Дмитрівна

90

Гордєйчук Євгеній Андрійович

80

Кошель Аліна Григорівна

80

Парненко Дарина Анатоліївна

75

Пікерський Артем Артемович

75

Сокол Аліна Володимирівна

75

Юхименко Василь Віталійович

75

Сердюк Ольга Олександрівна

75

Кравцов Павло Олександрович

75

Тонкоголос Лілія Русланівна

70

Савченко Арсентій Олександрович

70

Д`яченко Валерія Андріївна

65

Олешко Анна Юріївна

65

Гайдамака Юлія Миколаївна

65

Лещенко Дмитро Костянтинович

65

Мрук Надія Олександрівна

65

Колтатів Софія Ярославівна

65

Людкус Анастасія Володимирівна

60

Царьова Ілона Сергіївна

60

Стрельніков Олександр Володимирович

60

Андрунін Андрій Васильович

60

Онуфрієнко Ірина Анатоліївна

60

Завальний Роман Валерійович

60

Федоріна Катерина Євгенівна

60

Ясінська Ірина Миколаївна

55

Туглук Анастасія Василівна

55

Андрух Валерія Іларіонівна

55

Стеріна Яна Зіновіївна

55

Задорожня Аліна Юріївна

50

Іванова Анна Андріївна

50

Толстолужський Микита Борисович

50

Савічева Тетяна Юріївна

50

Варениця Володимир Юрійович

50

Марчишина Ольга Василівна

50

Полежай Надія Олексіївна

50

Могильний Ярослав Юрійович

50

Малай Тетяна Вадимівна

50

Шкільна Яна Сергіївна

45

Чурпій Валентина Анатоліївна

45

Сагун Валерія Сергіївна

45

Лістрова Маргарита Сергіївна

45

Ігнатенко Іванна Анатоліївна

45

Мирський Іван Ігорович

45

Мельнікова Євгенія Павлівна

45

Пармузіна Валентина Олександрівна

45

Тулінов Гліб Вікторович

40

Радченко Юлія Владіславівна

40

Боцва Тамара Сергіївна

40

Веремієнко Марія Вячеславівна

40

Світухова Даніелла Олегівна

40

Скульбеда Анастасія Вадимівна

40

Ковган Юлія Іванівна

40

Кліванська Яна Вікторівна

40

Домбровський Олександр Олександрович

40

Мороз Анна Олегівна

40

Бульбак Євгеній Сергійович

40

Мала Єлизавета Юріївна

40

Зарецький Володимир Олександрович

40

Бандура Ілона Станіславівна

40

Московка Данило Вадимович

0

 

Заочна форма навчання

2 курс

Сидоров Андрій Григорович

70

Виноград Руслан Миколайович

40

Рошко Владислав Степанович

40

Шевцов Володимир Євгенович

15

3 курс

Стрельніков Олександр Володимирович

85

Купрієнко Ірина Олександрівна

80

Московка Данило Вадимович

75

Кирусенко Валерія Валеріївна

70

Комарнік Христина Олексіївна

70

Папуша Марія Вадимівна

65

Казимірова Аліна Володимирівна

65

Чорненко Каріна Олегівна

65

Гайдамака Юлія Миколаївна

65

Поліщук Владислав Анатолійович

60

Федорець Дмитро Вікторович

60

Скринник Владислава Вадимівна

60

Мельник Анна Сергіївна

60

Гордон Дарина Вікторівна

60

Мартіян Катерина Вікторівна

55

Швалюк Єлізавета Миколаївна

50

Закалюжний Олексій Романович

50

Степанченко Ірина Ігорівна

50

Вакула Анна Сергіївна

40

Шита Дарина Вячеславівна

40

Бордусь Богдан Олегович

40

Руденко Аліна Олександрівна

40

Захарченко Ксенія Андріївна

40

Заговора Денис Олексійович

40

Басенкова Катерина Сергіївна

40

Лінчевський Олег Олексійович

40

Кремов Ілля Олександрович

40

Гніздіцький Віталій Леонідович

20

 

 

Спеціальність 051 Економіка,

 спеціалізація - Економіка агропромислових формувань

Денна форма навчання

3 курс

Малай Тетяна Вадимівна

90

Мирський Іван Ігорович

70

Сердюк Ольга Олександрівна

70

Стеріна Яна Зіновіївна

60

Світухова Даніелла Олегівна

50

Бандура Ілона Станіславівна

45

 

 

Спеціальність 051 Економіка,

 спеціалізація - Економіка агробізнесу

Денна форма навчання

2 курс

Коломієць Владислав Олександрович

70

 

Заочна форма навчання

 

Спеціальність 073 Менеджмент,

спеціалізація – Менеджмент бізнес-організацій

Денна форма навчання

2 курс

Бубнов Максим Віталійович

50

3 курс

Яценко Уляна Олегівна

85

Піщулін Ярослав Валерійович

85

Лапай Олександр Сергійович

75

Бурлачка Дарія Геннадіївна

75

Тодорович Валерій Володимирович

75

Ніцос Анна Андріївна

75

Юдін Владислав Євгенович

75

Комаровська Юлія Олександрівна

65

Леус Любов Михайлівна

65

Могильний Ярослав Юрійович

55

Михнюк Анастасія Анатоліївна

50

Годун Віктор Вікторович

50

Бабіч Богдан Олександрович

45

Малай Тетяна Вадимівна

45

Гнатюк Максим Едуардович

45

Скульбеда Анастасія Вадимівна

40

Буслова Анастасія Мирославівна

40

Чехун Юлія Вікторівна

40

Убірія Георгій Вахтангійович

40

Козоріз Костянтин Володимирович

40

Недяк Владислав Романович

40

 

 

 

Заочна форма навчання

2 курс

Дмитрієва Любов Сергіївна

65

Мороз Антоніна Олександрівна

50

3 курс

Пархомець Дар`я Сергіївна

95

Сливчук Ангеліна Дмитрівна

90

Гордон Дарина Вікторівна

75

Кирусенко Роман Олегович

70

Смольніков Кирило Миколайович

70

Бересньова Катерина Ігорівна

70

Лісніченко Віта Сергіївна

65

Гранат Дарина Сергіївна

65

Басенкова Катерина Сергіївна

65

Шевченко Яна Степанівна

60

Федорець Дмитро Вікторович

55

Домашич Антон Миколайович

55

Ропотан Марія Василівна

50

Мирончук Вікторія Валеріївна

50

Тюрменко Анастасія Станіславівна

45

Божко Анастасія Сергіївна

40

Макаренко Єлизавета Вікторівна

40

Бордусь Богдан Олегович

40

Хлистун Олексій Олександрович

40

Хомяков Денис Михайлович

40

Гуріненко Кирило Ігорович

40

Новікова Маргарита Олександрівна

40

Велієв Джавід Шохрат огли

40

 

 

Спеціальність 073 Менеджмент,

спеціалізація – Менеджмент агробізнесу

Денна форма навчання

3 курс

Гнатюк Максим Едуардович

40

 

Інститут інформаційних технологій в економіці

Спеціальність 051 Економіка,

Спеціалізація – Економічна кібернетика

Денна форма навчання

3 курс

Македон Дар`я Геннадіївна

80

 

Спеціальність 125 Кібербезпека

Денна форма навчання

2 курс

Гайдабура Владислав Юрійович                    40

3 курс

Немилостивий Олександр Євгенійович

70

Лесненко Олег Ігорович

65

Демидко Іван Віталійович

60

Богдановський Дмитро Вадимович

55

Мальченко Олександр Олегович

50

Сніговий Олександр Віталійович

45

Пастухова Ольга Василівна

45

Анедченко Ігор Миколайович

40

Холоднов Денис Костянтинович

40

Зубчик Андрій Олександрович

0

 

 

Спеціальність 122 Компютерні науки

Денна форма навчання

2 курс

Колісніченко Вадим Валерійович

40

Коваленко Олексій Сергійович

40

 

Заочна форма навчання

2 курс

Поліщук Ольга Вячеславівна

50

Поліщук Максим Вячеславович

40

 

Спеціальність 122 Компютерні науки та інформаційні технології

Денна форма навчання

3 курс

Піщанський Давид Євгенійович

85

Райчев Олексій Олегович

80

Штукована Валерія Вячеславівна

75

Купцова Єлизавета Олександрівна

75

Кошелев Вадим Олексійович

75

Куліда Ігор Володимирович

75

Дівеєв Ярослав Ігорович

75

Стороженко Олексій Сергійович

70

Жила Віктор Васильович

65

Редько Владислав Петрович

65

Зінченко Юрій Вадимович

65

Богдановський Дмитро Вадимович

60

Миколюк Валерія Ігорівна

60

Курадовець Владислав Олександрович

60

Кондрашов Костянтин Юрійович

60

Павленко Ілля Олександрович

50

Сніговий Олександр Віталійович

50

Яремчук Юрій Іванович

50

Кучеренко Олександр Сергійович

45

Бондар Назар Вячеславович

45

Гамаюнов Нікіта Дмитрович

45

Лавренюк Максим Констянтинович

45

Мальченко Олександр Олегович

45

Лесненко Олег Ігорович

45

Капштик Олександр Володимирович

45

Філоненко Андрій Юрійович

45

Мороз Остап Романович

45

Сміян Ілля Андрійович

45

Лизогуб Владислав Ігорович

45

Сірик Євгеній Ігорович

45

Головльов Андрій Миколайович

45

Дмитрієв Михайло Олександрович

40

Кудрін Владислав Сергййович

40

Папіжук Олександр Васильович

40

Демидко Іван Віталійович

40

Чірниш Антон Сергійович

40

Громова Анна Валеріївна

40

Анедченко Ігор Миколайович

40

Горовий Володимир Русланович

40

Селещук Тарас Петрович

40

Вітусевич Євгенй Сергійович

40

Тригуб Владислав Юрійович

40

Сьомін Денис Андрійович

40

Ковалівський Ігор Вікторович

40

Новак Владислав Тарасович

40

Зінкевич Віктор Юрійович

40

Багандов Дмитро Олегович

40

Сергєєв Денис Дмитрович

15

Бахуринська Анастасія Сергіївна

15

Кривенко Артем Ігорович

15

Овсяннікова Поліна Олександрівна

10

Терещенко Костянтин Олегович

5

Копишинський Юрій Васильович

0

Зубчик Андрій Олександрович

0

 

Заочна форма навчання

3 курс

Молодик Олексій Ігорович

60

Штейгер Марія Віталіївна

60

Галань Катерина Валеріївна

50

Пономаренко Євген Дмитрович

50

Коцеруба Анастасія Олександрівна

50

Головань Михайло Олексійович

45

Сухоруков Андрій Анатолійович

45

Майборода Денис Олександрович

45

Гацков Георгій Ігорович

45

Сперанська Аліса Олегівна

45

Лавренюк Максим Констянтинович

40

Копишинський Юрій Васильович

40

Пінчук Богдан Вікторович

40

Громський Денис Сергійович

40

Єфімова Вероніка відсутнє

40

Нужненко Ярослав Олександрович

40

Омельчук Артем Михайлович

40

Гноянко Андрій Андрійович

40

Сухецький Максим Миколайович

40

Дума Ірина Сергіївна

40

Сметана Володимир Олександрович

40

Фантаєв Віктор Едуардович

40

Кіт Артем Сергійович

40

Красіков Максим Вячеславович

40

Лєсних Денис Олегович

40

Редько Владислав Петрович

20

Крупський Павло Едуардович

10

Куліда Ігор Володимирович

5

Штукована Валерія Вячеславівна

0

Стретович Олександр Сергійович

0

Кондрашов Костянтин Юрійович

0

 

Спеціальність 051 Економіка,

Спеціалізація – Соціально-економічна статистика

Денна форма навчання

3 курс

Зарецький Володимир Олександрович

90

Колісніченко Вадим Валерійович

85

Згардан Артем Ігорович

80

Мельнікова Євгенія Павлівна

75

Храменков Богдан Ігорович

65

Михнюк Анастасія Анатоліївна

60

 

Заочна форма навчання

3 курс

Боркун Владислав Дмитрович

75

Кущенко Олександра Олексіївна

65

 

Факультет маркетингу

Спеціальність 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність,

Спеціалізація – Комерційна діяльність та логістика

Денна форма навчання

2 курс

Сімороз Григорій Святославович

65

Вовк Ігор Борисович

60

3 курс

Новікова Анна Вікторівна

75

 

Спеціальність 075 Маркетинг

Денна форма навчання

2 курс

Торко Дмитро Миколайович

55

3 курс

Куліковський Дмитрій Сергійович

85

Шевченко Микола Володимирович

85

Шафалюк Олександр Олександрович

85

Шолох Анастасія Ігорівна

80

Стефієнко Артем Віктрович

80

Семистрок Федір Владиславович

80

Вовк Ольга Віталіївна

80

Маковський Ян Владиславович

80

Гарматюк Олександр Павлович

80

Горпенко Лєна Сергіївна

75

Ісмаілова Валерія Русланівна

75

Гаврилюк Катерина Сергіївна

75

Петрович Маргарита Вікторівна

75

Комаровська Юлія Олександрівна

75

Плетньова Анастасія Владиславівна

70

Новікова Анна Вікторівна

70

Рудь Яна Олександрівна

70

Власенко Анастасія Дмитрівна

70

Ціник Ірина Ігорівна

70

Кузнецов Кирило Андрійович

70

Буслова Анастасія Мирославівна

70

Павлов Євгеній Русланович

70

Шкіренко Владислава Володимирівна

70

Анічкін Ілля Сергійович

70

Мартиян Юлія Віталіївна

65

Марченко Марія Олександрівна

65

Чернишина Флорінда Сергіївна

65

Розовик Аліна Юріївна

65

Ткач Галина Леонідівна

65

Гнатюк Максим Едуардович

65

Ковальчук Ростислав Павлович

60

Кузьменко Дарина Євгенівна

60

Завгородня Марія Сергіївна

60

Митяй Ірина Валентинівна

60

Гордієнко Марк Парвез

60

Шкарубська Тетяна Анатоліївна

60

Миков Дмитрій Михайлович

55

Сорока Августина Володимирівна

55

Красота Діана Іванівна

55

Просяник Тимофій Ігорович

55

Завальний Роман Валерійович

55

Убірія Георгій Вахтангійович

55

Яценко Уляна Олегівна

55

Манзевита Дарина Олегівна

55

Сливчук Ангеліна Дмитрівна

50

Задонський Іван Петрович

50

Рябець Наталія Вікторівна

50

Чопова Юлія Романівна

50

Недяк Владислав Романович

50

Піщулін Ярослав Валерійович

50

Шара Ольга Юріївна

45

Войницька Аліна Вадимівна

45

Кучинська Наталія Андріївна

45

Пікерський Артем Артемович

45

Бульбак Євгеній Сергійович

45

Гринь Владислав Сергійович

45

Мамедов Шахлар Фаріз огли

45

Вакальчук Яна Сергіївна

40

Прокопенко Анастасія Олексіївна

40

Рибальченко Аріна Олександрівна

40

Веремієнко Марія Вячеславівна

40

Полежай Надія Олексіївна

40

Бабіч Богдан Олександрович

40

Малай Тетяна Вадимівна

40

 

Заочна форма навчання

2 курс

Руденко Ліна Дмитрівна

45

Компанець Дар’я Сергіївна

45

3 курс

Купрієнко Ірина Олександрівна

70

Семистрок Федір Владиславович

65

Сливчук Ангеліна Дмитрівна

60

Марченко Марія Олександрівна

55

Рябець Наталія Вікторівна

55

Кузнецов Кирило Андрійович

55

Шкурко Анастасія Олександрівна

50

Кулинич Валерія Вадимівна

50

Кравченко Карина Володимирівна

45

Збарживецька Вікторія Борисівна

45

Тананай Софія Максимівна

45

Просяник Тимофій Ігорович

45

Загоровська Вероніка Антонівна

45

Васильченко Наталія Сергіївна

40

Полевик Анна Миколаївна

40

Тананай Катерина Максимівна

40

Гордієнко Марк Парвез

40

Глуговська Юлія Геннадіївна

40

Ропотан Марія Василівна

20

Петруша Віталій Русланович

20

Панченко Олександр Сергійович

10

 

Спеціальність 051 Економіка

Регіональна економіка та місцеве самоврядування

Денна форма навчання

3 курс

Мирський Іван Ігорович

0

 

 

Факультет міжнародної економіки і менеджменту

Спеціальність 051 Економіка,

Спеціалізація – Міжнародна економіка

Денна форма навчання

3 курс

Савічева Тетяна Юріївна

90

Гайдамака Юлія Миколаївна

77

Кошель Аліна Григорівна

70

Гавриленко Руслана Олександрівна

61

Саган Юлія Русланівна

60

Сокол Аліна Володимирівна

60

Туглук Анастасія Василівна

56

Царьова Ілона Сергіївна

50

Андрух Валерія Іларіонівна

50

Калашник Володимир Сергійович

50

Андрунін Андрій Васильович

45

Макаренко Олена Олегівна

45

Шульга Дана Миколаївна

40

Вербицький Євгеній Сергійович

40

Домбровський Олександр Олександрович

40

Бульбак Євгеній Сергійович

0

 

 

 

Заочна форма навчання

2курс

Чуб Ігор Володимирович

40

Захарченко Катерина Сергіївна

40

Кравченко Юлія Миколаївна

40

3 курс

Заболотна Яна Борисівна

64

Ясінська Ірина Миколаївна

62

Московка Данило Вадимович

50

Скринник Владислава Вадимівна

48

Задорожня Аліна Юріївна

44

Велієв Джавід Шохрат огли

44

Казимірова Аліна Володимирівна

42

Лінчевський Олег Олексійович

24

 

 

Факультет обліку та податкового менеджменту

Спеціальність 071 Облік і оподаткуваня,

спеціалізація – Облік, аудит та оподаткування

Денна форма навчання

3 курс

Хмельницький Сергій Сергійович

85

Пікалова Віолетта Віталіївна

85

Петрук Анна Петрівна

85

Нечваль Дар`я Сергіївна

80

Кулик Ольга Юріївна

75

Вакальчук Яна Сергіївна

70

Бондар Анна Володимирівна

70

Новаленко Дмитро Юрійович

70

Годун Тетяна Василівна

65

Яременко Вікторія Ігорівна

65

Мітіна Аліна Валеріївна

65

Лещенко Дмитро Костянтинович

65

Іванюк Ольга Миколаївна

65

Головко Діана Рустамівна

65

Митюк Ірина Миколаївна

60

Тодорович Валерій Володимирович

60

Ледіна Анна Вадимівна

60

Полякова Тетяна Віталіївна

60

Содиль Зоряна Сергіївна

55

Пеньковська Ольга Олегівна

55

Носаченко Ірина Сергіївна

50

Сиплива Тетяна Сергіївна

50

Дяченко Вероніка Сергіївна

50

Савченко Олеся Юріївна

45

Вербицький Євгеній Сергійович

45

Годун Віктор Вікторович

45

Розпутна Ірина Анатоліївна

45

Гашинська Валерія Геннадіївна

45

Баришполь Катерина Володимирівна

45

Денисенко Софія Олексіївна

40

Мовчан Юлія Вікторівна

40

Ковган Юлія Іванівна

40

 

Заочна форма навчання

2 курс

Райчук Віталія Вікторівна

55

3 курс

Степанченко Ірина Ігорівна

65

Федорушко Наталія Сергіївна

60

Войнівська Маріна Ігорівна

60

Астахова Тетяна Ігорівна

60

Тимошенко Катерина Сергіївна

55

Воронкова Олеся Олександрівна

55

Туз Аліса Юліанівна

50

Оніщенко Оксана Леонідівна

50

Мовчан Юлія Вікторівна

50

Пономаренко Світлана Володимирівна

50

Василенко Ольга Олегівна

45

Флейтух Марія Богданівна

45

Тимченко Дмитро Богданович

45

Асауленко Поліна Дмитрівна

40

Швалюк Єлізавета Миколаївна

40

Зубова Вікторія ВіталіЇвна

40

Тригуб Наталя Олександрівна

40

Карабан-Стешенко Любов Феодосіївна

40

Василина Людмила Іванівна

40

 

Спеціальність 071 Облік і оподаткуваня,

спеціалізація – Облік, аудит та оподаткування в АПК

Денна форма навчання

3 курс

Сиплива Тетяна Сергіївна

80

Гашинська Валерія Геннадіївна

60

 

Заочна форма навчання

2 курс

Войтенко Дмитро Віталійович

65

 

 

 

Юридичний інститут

Спеціальність 081 Право,

спеціалізація -  Правознавство

Денна форма навчання

3 курс

Скакун Наталія Володимирівна

70

Литвинюк Олег Анатолійович

70

Синяченко Ілля Олександрович

70

Приходько Аліна Сергіївна

65

Хуторна Ілона Владиславівна

65

Тимченко Владислава Вікторівна

65

Копицяк Валентина Ігорівна

65

Загородній Сергій Андрійович

65

Хачатрян Жанна Аветіківна

65

Рвачова Альона Володимирівна

60

Машоха Ольга Володимирівна

60

Довгань Марта Романівна

60

Іщенко Олеся Олександрівна

60

Деркач Анастасія Віталіївна

60

Горбова Аліна Станіславівна

55

Шаповал Євгеній Вікторович

55

Плотян Дарина Сергіївна

55

Чернишенко Анастасія Олександрівна

55

Гармаш Володимир Сергійович

55

Макєєва Єлизавета Василівна

50

Дончак Ольга Дмитрівна

45

Семеній Олександр Олегович

45

Загурська Діана Геннадіївна

45

Петрушенко Ольга Анатоліївна

40

Москаленко Владислав Євгенович

40

Пономаренко Тетяна Сергіївна

40

Котенко Дмитро Олегович

40

 

Заочна форма навчання

3 курс

Комаренко Ярослава Богданівна

80

Паньків Оксана Василівна

80

Сидоренко Валерія Леонідівна

65

Пастернак Владислава Володимирівна

65

Симоненко Анастасія Юріївна

65

Коцюба Валерія Дмитрівна

60

Куліковський Олексій Віталійович

60

Задобрюк Дар`я Миколаївна

60

Миколайчук Тетяна Вадимівна

60

Десятніченко Ольга Олегівна

55

Яхнін Даніел -

55

Леміш Євгенія Владиславівна

55

Олійник Катерина Володимирівна

50

Опанасенко Вікторія Ігорівна

50

Сушицька Валерія Сергіївна

50

Шевцова Юлія Вікторівна

50

Бураковський Руслан Ігорович

45

Прибора Катерина Олександрівна

40

Суділковська Юлія Сергіївна

40

Гавронська Анастасія Володимирівна

40

Солончук Богдан Миколайович

40

Дробуш Зоріна Іванівна

40

Шевчук Анастасія Анатоліївна

40

Євдокімов Олександр Ігорович

40

Мойсей Сергій Михайлович

40

Дуць Оксана Максимівна

40

 

Факультет управлiння персоналом, соціології та психології

Спеціальність 051 Економіка,

спеціалізація - Управління персоналом і економіка праці

Денна форма навчання

3 курс

Тарануха Софія Петрівна

70

Сиволап Данило Петрович

70

Михнюк Анастасія Анатоліївна

70

Радзівіл Діана Вадимівна

65

Александров Богдан Володимирович

60

Павлюк Антон Юрійович

55

Савчук Іванна Володимирівна

55

Груша Вікторія ВіталіЇвна

50

Мирський Іван Ігорович

50

 

Заочна форма навчання

2 курс

Власенко Наталія Миколаївна

50

3 курс

Клєпцова Марія Олегівна

80

Скальська Світлана Юріївна

70

Купрієнко Ірина Олександрівна

65

Гладкий Євгеній Вікторович

65

Суханов Артем Артемович

60

Ворона Олександра Миколаївна

60

Губа Ксенія Євгенівна

60

Пархоменко Владислав Олександрович

60

Береславська Яна Миколаївна

60

Ропотан Марія Василівна

55

Комар Тетяна Олегівна

55

Іванова Поліна Володимирівна

50

 

Спеціальність 053 Психологія,

Денна форма навчання

2 курс

Сукач Світлана Анатоліївна

75

Кузнецов Кирило Андрійович

55

 

Дистанційна форма навчання

 

Спеціальність: 051 Економіка

спеціалізація – Міжнародна економіка

2 курс

Юрченко Марина Андріївна

80

3 курс

Васильєва Росина Михайлівна

40

Спеціальність 072 Фінанси, банківська справа та страхування

спеціалізація – Фінанси та страхування

3 курс

Левус Галина Вікторівна

40

 

Остання редакція: 30.07.18