Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Практикум від професіоналів

З вересня 2014 року Інститутом управлінського консультування КНЕУ ініційовано освітній проект «Практикум від професіоналів», який реалізується разом з групою викладачів кафедри стратегії підприємств та за підтримки декана факультету економіки та управління О.В. Вострякова.

Мета проекту: активізація співпраці з бізнес-партнерами університету, підвищення рівня практичної підготовки студентів старших курсів, знайомство студентів і викладачів із сучасними тенденціями розвитку глобальної та національних економік, найкращим досвідом підприємств різних галузей, інноваційними технологіями управління, що сприяють розвитку бізнесу.

У межах проекту передбачено проведення гостьових лекцій, дискусійних панелей, майстер-класів та кейс-турнірів для студентів і викладачів КНЕУ.

30 вересня 2014р. -  лекція Аліни Севастюк, керівника відділу розвитку бізнесу, старшого менеджера консалтингової компанії KPMG в Україні "Світові тренди, що впливають на розвиток країн та бізнесу"

10 жовтня 2014р. - майстер-клас від Олександра Паньковецького,  управляючого партнера інтернет-магазину “Комора, випускника  магістерської програми “Менеджмент проектів і консалтинг” (2012 р.) на тему: "Досвід створення інтернет-магазину органічних продуктів харчування"

23 жовтня 2014р. - майстер-клас від Олександра Паньковецікого, управляючого партнера інтернет-магазину органічних продуктів харчування "Комора", на тему: "Формування і впровадження маркетингової стратегії підприємства"

 28 жовтня 2014р. - лекція Ірини Федорцової, генерального директора телекомпанії ТЕТ (ГК "1plus1 Медіа"), випускниці магістерської програми «Менеджмент проектів і консалтинг» (2007 р.), на тему: "Роль і завдання фінансової служби у досягненні стратегічних цілей компанії" 

25 листопада 2014 р. - лекція Руслана Дворкового (Студія "Life Design" - дизайн логотипів та фірмовий стиль, веб-розробка, Інтернет-реклама, комплексне просування бізнесу в Інтернеті та бізнес-видання ВКурсе.ua) на тему: "Чому ви не зможете вижити, не створюючи свій бренд"

26 травня 2015 року – майстер-клас Нарда Елсмана, власника Elsman Group BV, Diamond FMS BV, президента Elsman Leadsoft IT на тему:

Інструментарій Business Intelligence в розробці та прийнятті управлінських рішень (з використанням програмного забезпечення Diamond FMS)

14 червня 2015 року – майстер-клас «Консалтингові продукти стратегічного профілю: перспективи розвитку в Україні»професора Верби В.А., сертифікованого консультанта з управління за міжнародними стандартами СМС

14 жовтня 2015 року  – майстер-клас «Організація та проведення форсайт-сесії» професора Верби В.А., сертифікованого консультанта з управління за міжнародними стандартами СМС

14 жовтня 2015 року – відкрита лекція«Теорія виробництва»доцента Махової Г.В.

20 листопада 2015 року – майстер-клас «Вплив організаційної культури на ефективність системи бюджетування на підприємстві»доцента Кизенко О.О., сертифікованого консультанта з управління за міжнародними стандартами СМС

9 лютого 2016 року - тренінг «Організаційна діагностика клієнтської організації» Ельвіри Файзулліної, віце президента Всеукраїнської асоціації консультантів з управління, сертифікованого консультанта з управління (СМС).

18 березня 2016 року - практикум Євгена Годнева, засновника і директора консалтингової компанії "ХЕЛИКС, Голови етичного комітету Всеукраїнської асоціації консультантів з управління СMC-Ukraine, на тему: "Досвід реалізації консалтингових проектів з впровадження стандарту ISO 9001:2015".

Остання редакція: 03.06.16