Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Рейтинг успішності студентів

Рейтингові списки за результатами складання літньої екзаменаційної сесії 2016/2017 навчального року студентами фінансово-економічного факультету.

Рейтинговий список студентів 2курсу спеціалізації «Фінанси та страхування»

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Рейтинговий бал

1.        

Мансілья Альварес Віктор Олександр Мартінович

87,90

2.        

Д`яченко Ірина Миколаївна

85,70

3.        

Марушкевич Ольга Володимирівна

85,50

4.        

Косянчук Марина Сергіївна

85,00

5.        

Ігнатюк Валентина Анатоліївна

84,70

6.        

Колгашева Альона Сергіївна

83,70

7.        

Новіцька Алла Валентинівна

83,70

8.        

Бутенко Олександра Олександрівна

83,60

9.        

Григор`єва Марина Сергіївна

83,10

10.     

Варивода Петро Григорович

83,00

11.     

Воронюк Світлана Миколаївна

82,70

12.     

Захарченко Олександра Олександрівна

82,00

13.     

Редько Ірина Анатоліївна

81,80

14.     

Романчук Дарина Петрівна

81,60

15.     

Коломієць Катерина Олександрівна

81,40

16.     

Ващук Надія Андріївна

81,30

17.     

Чепик Юлія Володимирівна

80,90

18.     

Макаренко Марина Петрівна

80,50

19.     

Щитініна Катерина Олександрівна

80,30

20.     

Косяченко Тамара Василівна

80,20

21.     

Кульчицька Єлизавета Вікторівна

79,60

22.     

Добривечір Олександра Вікторівна

79,20

23.     

Мазур Руслана Олегівна

79,10

24.     

Мєльник Валерія Володимирівна

78,90

25.     

Дубіль Ростислав Ігорович

78,60

26.     

Беззуб Роман Юрійович

78,30

27.     

Пасєка Юлія Анатоліївна

78,20

28.     

Бондар Іванна Ігорівна

78,10

29.     

Йовенко Юлія Петрівна

77,50

30.     

Кухарук Юлія Валеріївна

77,30

31.     

Склим Марія Дмитрівна

77,10

32.     

Нагорський Назар Олександрович

76,60

33.     

Томнюк Артур Сергійович

76,40

34.     

Кустова Анастасія Іллівна

76,30

35.     

Німич В`ячеслав Євгенійович

76,30

36.     

Петришин Олег Ярославович

75,30

37.     

Мельник Аріна Олегівна

75,10

38.     

Певнєва Катерина Сергіївна

74,10

39.     

Бай Анна Олексіївна

73,50

40.     

Коломійченко Вадим Олегович

73,10

41.     

Шеремет Богдана Олександрівна

72,60

42.     

Сербіна Ольга Володимирівна

72,40

43.     

Твердохліб Олександр Вікторович

72,30

44.     

Камінська Марина Сергіївна

72,20

45.     

Мороченець Світлана Григорівна

71,90

46.     

Копаниця Яна Ігорівна

71,40

47.     

Пастушенко Олег Володимирович

71,40

48.     

Механіч Катерина Андріївна

71,20

49.     

Чеберяк Анастасія Михайлівна

70,20

50.     

Абаєва Анастасія Юріївна

69,60

51.     

Попов Давид Валерійович

67,73

52.     

Міллер Антон Валентинович

67,50

53.     

Сергєєв Вадим Віталійович

67,10

54.     

Рудницька Антоніна Вячеславівна

66,50

55.     

Устич Іван Олександрович

65,80

56.     

Алтинцев Олексій Сергійович

65,60

57.     

Снітко Артем Сергійович

62,00

58.     

Тіщенко Вероніка Антонівна

61,43

59.     

Чигур Юлія Олегівна

60,90

 

Рейтинговий список студентів 2курсу спеціалізації «Фінанси та страхування», яким призначено академічну стипендію на 3 семестр навчального року.

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Рейтинговий бал

1.        

Мансілья Альварес Віктор Олександр Мартінович

87,90

2.        

Д`яченко Ірина Миколаївна

85,70

3.        

Марушкевич Ольга Володимирівна

85,50

4.        

Косянчук Марина Сергіївна

85,00

5.        

Ігнатюк Валентина Анатоліївна

84,70

6.        

Колгашева Альона Сергіївна

83,70

7.        

Новіцька Алла Валентинівна

83,70

8.        

Бутенко Олександра Олександрівна

83,60

9.        

Григор`єва Марина Сергіївна

83,10

10.     

Варивода Петро Григорович

83,00

11.     

Воронюк Світлана Миколаївна

82,70

12.     

Захарченко Олександра Олександрівна

82,00

13.     

Редько Ірина Анатоліївна

81,80

14.     

Романчук Дарина Петрівна

81,60

15.     

Коломієць Катерина Олександрівна

81,40

16.     

Ващук Надія Андріївна

81,30

17.     

Чепик Юлія Володимирівна

80,90

18.     

Макаренко Марина Петрівна

80,50

19.     

Щитініна Катерина Олександрівна

80,30

20.     

Косяченко Тамара Василівна

80,20

21.     

Кульчицька Єлизавета Вікторівна

79,60

22.     

Добривечір Олександра Вікторівна

79,20

23.     

Мазур Руслана Олегівна

79,10

24.     

Мєльник Валерія Володимирівна

78,90

25.     

Дубіль Ростислав Ігорович

78,60

26.     

Беззуб Роман Юрійович

78,30

27.     

Пасєка Юлія Анатоліївна

78,20

28.     

Бондар Іванна Ігорівна

78,10

29.     

Йовенко Юлія Петрівна

77,50

30.     

Кухарук Юлія Валеріївна

77,30

31.     

Склим Марія Дмитрівна

77,10

32.     

Нагорський Назар Олександрович

76,60

33.     

Томнюк Артур Сергійович

76,40

34.     

Кустова Анастасія Іллівна

76,30

35.     

Німич В`ячеслав Євгенійович

76,30

36.     

Петришин Олег Ярославович

75,30

37.     

Мельник Аріна Олегівна

75,10

38.     

Певнєва Катерина Сергіївна

74,10

39.     

Бай Анна Олексіївна

73,50

40.     

Коломійченко Вадим Олегович

73,10

41.     

Шеремет Богдана Олександрівна

72,60

 

 

Рейтинговий список студентів 2 курсу спеціалізації «Банківська справа»

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Рейтинговий бал

1.

Мазур Олена Олегівна

87,70

2.

Ступак Оксана Сергіївна

85,59

3.

Ковальчук Ульяна Борисівна

85,20

4.

Дацишена Катерина Володимирівна

83,80

5.

Пенюшкевич Анна Юріївна

83,20

6.

Семенюк Яна Анатоліївна

83,10

7.

Демиденко Аліна Василівна

82,50

8.

Ігнатенко Крістіна Миколаївна

82,10

9.

Терлецька Тетяна Володимирівна

81,80

10.

Ломачинська Тетяна Олегівна

81,70

11.

Цимбалюк Марія Тарасівна

81,50

12.

Шевченко Карина Олександрівна

81,20

13.

Степаненко Єлизавета Володимирівна

81,10

14.

Коляда Олександра Романівна

80,70

15.

Авраменко Анастасія Денисівна

80,20

16.

Пийвода Карина Іванівна

80,10

17.

Раковська Анна Андріївна

79,10

18.

Глушкова Юлія Романівна

78,90

19.

Чернецька Вероніка Владиславівна

78,80

20.

Харланова Аріна Андріївна

78,30

21.

Омельченко Ірина Сергіївна

77,20

22.

Гльоза Марта Мирославівна

76,90

23.

Глушенков Тарас Ігорович

76,50

24.

Антонюк Наталія Сергіївна

75,60

25.

Смусь Анатолій Вікторович

75,20

26.

Крижна Анастасія Андріївна

74,40

27.

Нагорна Неоніла Володимирівна

72,70

28.

Видра Анна Валеріївна

72,50

29.

Герус Анастасія Юріївна

72,40

30.

Пазюк Вікторія Миколаївна

71,20

31.

Шрайбер Ростислав Ігорович

70,80

32.

Остапенко Євгенія Валентинівна

70,60

33.

Мельник Володимир Вадимович

69,80

34.

Рябухіна Марина Анатоліївна

69,60

35.

Поліщук Вадим Іванович

69,10

36.

Брик Марина Сергіївна

67,20

37.

Вєрємєєнко Роман Анатолійович

66,90

38.

Пельцер Олександра Олександрівна

65,50

39.

Мартиш Елла Олегівна

65,10

40.

Кондратюк Ірина Олегівна

63,00

 

 

 

 

Рейтинговий список студентів 2курсу спеціалізації «Банківська справа», яким призначено академічну стипендію на 3 семестр навчального року.

 

 

 

Прізвище, ім’я, по батькові

 

Рейтинговий бал

1.

Мазур Олена Олегівна

87,70

2.

Ступак Оксана Сергіївна

85,59

3.

Ковальчук Ульяна Борисівна

85,20

4.

Дацишена Катерина Володимирівна

83,80

5.

Пенюшкевич Анна Юріївна

83,20

6.

Семенюк Яна Анатоліївна

83,10

7.

Демиденко Аліна Василівна

82,50

8.

Ігнатенко Крістіна Миколаївна

82,10

9.

Терлецька Тетяна Володимирівна

81,80

10.

Ломачинська Тетяна Олегівна

81,70

11.

Цимбалюк Марія Тарасівна

81,50

12.

Шевченко Карина Олександрівна

81,20

13.

Степаненко Єлизавета Володимирівна

81,10

14.

Коляда Олександра Романівна

80,70

15.

Авраменко Анастасія Денисівна

80,20

16.

Пийвода Карина Іванівна

80,10

17.

Раковська Анна Андріївна

79,10

18.

Глушкова Юлія Романівна

78,90

19.

Чернецька Вероніка Владиславівна

78,80

20.

Харланова Аріна Андріївна

78,30

21.

Омельченко Ірина Сергіївна

77,20

 

Рейтинговий список студентів  3 курсу денної форми навчання спеціальності "Фінанси і кредит", спеціалізація «Фінанси», які навчаються за державним замовленнямі не мали заборгованість за літню сесію

 

 

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

Ковальська Катерина Євгеніївна

98,88

Зборовська Олександра Павлівна

92,09

Пастушок Світлана Олегівна

91,53

Боярчук Аніта Іванівна

90,20

Лосєва Маргарита Геннадіївна

88,66

Гайдим Тетяна Володимирівна

88,52

Штемпель Оксана Анатоліївна

87,90

Жила Олена Вікторівна

86,85

Цвикор Віталій Сергійович

86,60

Захарченко Артем Ярославович

86,38

Дубова Юлія Олександрівна

86,10

Поливана Юлія Миколаївна

85,70

Мельничук Катерина Олександрівна

85,70

Богомаз Ростислав Сергійович

85,48

Людвіковська Мар`яна Тарасівна

85,40

Корнійчук Тетяна Андріївна

85,28

Малюга Валерія Андріївна

84,68

Коровай Вікторія В`ячеславівна

84,60

Шпота Ольга Максимівна

84,58

Марич Ірина Миколаївна

84,04

Дацун Олександр Вікторович

84,04

Кісільчук Олександр Вікторович

83,68

Ковальчук Тарас Борисович

83,30

Гончарук Ірина Андріївна

83,25

Загоранський Вадим Юрійович

83,23

Лисенко Анна Дмитрівна

82,50

Головко Тетяна Миколаївна

81,60

Ткач Катерина Юріївна

81,45

Березка Вікторія Сергіївна

81,34

Шум Карина Сергіївна

81,00

Сливчук Віта Іванівна

80,90

Омельченко Аліна Віталіївна

80,78

Мірковська Софія Миколаївна

80,22

Нараєвська Діана Олександрівна

80,20

Рибалко Артем Юрійович

80,19

Богайчук Анастасія Василівна

79,32

Муханова Діана Сергіївна

79,09

Соромітько Ксенія Сергіївна

78,42

Богдан Денис Олегович

78,30

Троцюк Катерина Іванівна

77,30

Гончаренко Владислав Віталійович

77,18

Йожиков Микита Олександрович

77,17

Сокол Ігор Миколайович

76,95

Скварчинська Діана Вікторівна

74,48

Здоренко Роман Володимирович

74,40

Горбань Олександр Олександрович

73,92

Шоган Юлія Сергіївна

73,67

Миколенко Карина Ігорівна

73,60

Дейнека Світлана Валентинівна

73,02

Фельбаба Лідія Михайлівна

72,79

Бегека Марина Олегівна

72,45

Молчанова Ольга Олегівна

72,10

Соловйова Світлана Романівна

71,30

Крижанівський Євген Олександрович

71,22

Баньковська Наталія Сергіївна

70,65

Яненко Артем Олегович

70,43

Прокопенко Катерина Михайлівна

70,00

Павлова Олена Сергіївна

69,30

Полонська Руслана Віталіївна

67,60

Аркуша Євгеній Вікторович

67,00

Вінічук Юлія Юріївна

66,83

Коринець Ірина Романівна

66,49

Пшенична Ірина Ігорівна

66,38

Ахмадов Імран Борисович

66,15

Супрун Владислав Сергійович

65,37

Курдибайло Владислав Володимирович

64,00

Юзюк Олександр Сергійович

62,61

Сущик Іван Миколайович

61,32

 

Список студентів, яким призначено стипендію згідно рішенням стипендіальної комісії

 

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

 

Ковальська Катерина Євгеніївна

98,88

 

Зборовська Олександра Павлівна

92,09

 

Пастушок Світлана Олегівна

91,53

 

Боярчук Аніта Іванівна

90,20

 

Лосєва Маргарита Геннадіївна

88,66

 

Гайдим Тетяна Володимирівна

88,52

 

Штемпель Оксана Анатоліївна

87,90

 

Жила Олена Вікторівна

86,85

 

Цвикор Віталій Сергійович

86,60

 

Захарченко Артем Ярославович

86,38

 

Дубова Юлія Олександрівна

86,10

 

Поливана Юлія Миколаївна

85,70

 

Мельничук Катерина Олександрівна

85,70

 

Богомаз Ростислав Сергійович

85,48

 

Людвіковська Мар`яна Тарасівна

85,40

 

Корнійчук Тетяна Андріївна

85,28

 

Малюга Валерія Андріївна

84,68

 

Коровай Вікторія В`ячеславівна

84,60

 

Шпота Ольга Максимівна

84,58

 

Марич Ірина Миколаївна

84,04

 

Дацун Олександр Вікторович

84,04

 

Кісільчук Олександр Вікторович

83,68

 

Ковальчук Тарас Борисович

83,30

 

Гончарук Ірина Андріївна

83,25

 

Загоранський Вадим Юрійович

83,23

 

Лисенко Анна Дмитрівна

82,50

 

Головко Тетяна Миколаївна

81,60

 

Ткач Катерина Юріївна

81,45

 

Березка Вікторія Сергіївна

81,34

 

Шум Карина Сергіївна

81,00

 

Сливчук Віта Іванівна

80,90

 

Омельченко Аліна Віталіївна

80,78

 

Мірковська Софія Миколаївна

80,22

 

Нараєвська Діана Олександрівна

80,20

 

Рибалко Артем Юрійович

80,19

 

Богайчук Анастасія Василівна

79,32

 

Муханова Діана Сергіївна

79,09

 

Соромітько Ксенія Сергіївна

78,42

 

Богдан Денис Олегович

78,30

 

Троцюк Катерина Іванівна

77,30

 

       

 

Рейтинговий список  студентів  2 курсу зі скороченим терміном навчання  денної форми навчання спеціальності "Фінанси і кредит", спеціалізація «Фінанси», які навчаються за державним замовленням і не мали заборгованість за літню сесію

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

 

Чернуха Дмитро Вікторович

87,42

 

Лихно Анна Валентинівна

86,97

 

Коломієць Євгенія Сергіївна

86,40

 

Приймак Надія Володимирівна

85,40

 

Гаврилюк Дарина Володимирівна

83,79

 

Бованко Мар`яна Романівна

83,60

 

Шпачук Марія Сергіївна

83,09

 

Михайлов Максим Михайлович

80,87

 

Буренко Олександра Андріївна

79,00

 

Калашник Діана Ігорівна

77,90

 

Бойко Роман Віталійович

76,05

 

Білик Яна Володимирівна

74,80

 

Коваленко Аліна Олександрівна

70,88

 

 

Список студентів, яким призначено стипендію згідно рішенням стипендіальної комісії

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

Чернуха Дмитро Вікторович

87,42

Лихно Анна Валентинівна

86,97

Коломієць Євгенія Сергіївна

86,40

Приймак Надія Володимирівна

85,40

Гаврилюк Дарина Володимирівна

83,79

Бованко Мар`яна Романівна

83,60

Шпачук Марія Сергіївна

83,09

Михайлов Максим Михайлович

80,87

Буренко Олександра Андріївна

79,00

Калашник Діана Ігорівна

77,90

Бойко Роман Віталійович

76,05

Білик Яна Володимирівна

74,80

Коваленко Аліна Олександрівна

70,88

 

Рейтинговий список студентів 3курсу денної форми навчання спеціальності "Фінанси і кредит", спеціалізація «Кредит», які навчаються за державним замовленням і не мали заборгованість за літню сесію

 

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

Клоченко Анна Романівна

92,80

Орел Вікторія Сергіївна

90,30

Трощенко Інна Олександрівна

89,20

Плігіна Аліна Андріївна

87,70

Ющик Ігор Володимирович

87,20

Редюк Артем Володимирович

86,97

Матюх Віта Іванівна

86,90

Татарікова Ганна Сергіївна

86,83

Вавдіюк Іванна Іванівна

86,30

Духовний Андрій Іванович

86,29

Грибовська Вікторія Андріївна

86,10

Марущенко Софія Вячеславівна

85,70

Скидан Максим Ігорович

85,00

Баранова Олена Володимирівна

84,90

Мушка Анна Анатоліївна

84,80

Дрозд Анастасія Олегівна

83,93

Мироненко Анастасія Григорівна

83,03

Ніколаєва Катерина Валеріївна

82,24

Горчинська Ганна Геннадіївна

79,88

Березовенко Тетяна Русланівна

79,54

Дудар Тетяна Олександрівна

79,20

Олійник Олена Остапівна

77,97

Куксінський Максим Олександрович

77,63

Лебедко Наталія Радіславівна

77,40

Даниленко Олександра Олександрівна

76,28

Погоріла Анастасія Анатоліївна

75,94

Робенко Оксана Сергіївна

74,60

Пінт Катерина Кирилівна

74,25

Пугач Іван Олександрович

70,90

Скоробогатько Анастасія Володимирівна

70,65

Краєвський Єгор Валерійович

68,29

Виноград Яна Вадимівна

67,17

Триндяк Оксана Петрівна

66,60

Тіщенко Сергій Андрійович

66,04

Тимошенко Олександр Владиславович

64,40

 

Список студентів, яким призначено стипендію згідно рішенням стипендіальної комісії

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

Клоченко Анна Романівна

92,80

Орел Вікторія Сергіївна

90,30

Трощенко Інна Олександрівна

89,20

Плігіна Аліна Андріївна

87,70

Ющик Ігор Володимирович

87,20

Редюк Артем Володимирович

86,97

Матюх Віта Іванівна

86,90

Татарікова Ганна Сергіївна

86,83

Вавдіюк Іванна Іванівна

86,30

Духовний Андрій Іванович

86,29

Грибовська Вікторія Андріївна

86,10

Марущенко Софія Вячеславівна

85,70

Скидан Максим Ігорович

85,00

Баранова Олена Володимирівна

84,90

Мушка Анна Анатоліївна

84,80

Дрозд Анастасія Олегівна

83,93

Мироненко Анастасія Григорівна

83,03

 

Рейтинговий список  студентів  2курсу зі скороченим терміном навчання  денної форми навчання спеціальності "Фінанси і кредит", спеціалізація «Кредит», які навчаються за державним замовленням і не мали заборгованість за літню сесію

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

Ладчук Ольга Сергіївна

83,80

Борейко Марія Олександрівна

82,90

Стрельченко Анастасія Олексіївна

79,70

Пілюгіна Інна Олександрівна

76,00

Вінниченко Аліна Андріївна

67,73

 

Список студентів, яким призначено стипендію згідно рішенням стипендіальної комісії

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

Ладчук Ольга Сергіївна

83,80

Борейко Марія Олександрівна

82,90

Стрельченко Анастасія Олексіївна

79,70

 

Рейтинговий список студентів 4 курсу денної форми навчання спеціальності "Фінанси і кредит", спеціалізація «Фінанси», які навчаються за державним замовленнямі не мали заборгованість за літню сесію

 

 

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

Копан Олександр Вікторович

95,27

Судак Геннадій Геннадійович

94,46

Слюсаренко Євгеній Віталійович

92,30

Камінський Любомир-Роман Юрійович

92,23

Гавриленко Юлія Олександрівна

91,20

Алєксєєнко Вероніка Юріївна

90,57

Бернацька Анастасія Олегівна

89,96

Гиренко Христина Валентинівна

89,68

Ткаленко Наталія Анатоліївна

89,07

Дементьєв Владислав Васильович

88,86

Кінах Ірина Ігорівна

88,04

Загорійчук Тетяна Миколаївна

87,66

Гончаренко Ольга Едвардівна

87,05

Галацина Марина Борисівна

87,03

Тітов Ігор Олександрович

86,81

Грушка Мар`яна Олегівна

86,16

Бендзак Соломія Ярославівна

85,86

Савельєва Зоя Володимирівна

85,68

Яковець Олена Василівна

85,16

Вінтер Марія Дмитрівна

85,14

Мормуль Дарія Анатоліївна

85,01

Бугринська Лілія Василівна

84,78

Курносова Руслана Ігорівна

84,74

Шевченко Валерія Сергіївна

84,74

Бичко Олександр Юрійович

84,51

Смакула Яна Русланівна

84,35

Овчіннікова Анастасія Юріївна

83,25

Орлов Олександр Сергійович

83,16

Сулима Анастасія Олексіївна

82,89

Рибаченко Анастасія Ярославівна

82,89

Варивода Максим Григорович

82,82

Павличук Наталія Вікторівна

81,99

Литовченко Олександр Віталійович

81,00

Задолинна Софія Володимирівна

80,39

Сакало Яна Ігорівна

78,30

Нгуєн Вєроніка _

77,76

Шумило Олександр В`ячеславович

77,49

Кісельов Іван Андрійович

77,31

Руденко Надія Олегівна

77,31

Кухарук Катерина Вікторівна

77,04

Дятел Андрій Юрійович

76,68

Дідусенко Олександр Іванович

76,59

Піскарьов Артем Сергійович

75,69

Мельник Анастасія Володимирівна

75,51

Бондар Наталія Миколаївна

75,44

Грищук Марина Русланівна

75,33

Поліщук Марія Сергіївна

74,97

Сотнікова Анастасія Русланівна

74,79

Стулій Марія Дмитрівна

74,54

Зизюк Тетяна Анатоліївна

74,36

Моружко Анастасія Петрівна

74,16

Данильська Анастасія Олександрівна

73,26

Рудник Анастасія Валентинівна

73,17

Сидоренко Ірина Віталіївна

73,01

Колотницький Юрій Юрійович

72,99

Іваник Дмитро Ростиславович

72,18

Полосенко Наталія Миколаївна

71,19

Тесленко Євгеній Петрович

70,56

Симакова Світлана Володимирівна

70,47

Захарчук Дарія Дмитрівна

70,32

Ільків Софія Ігорівна

70,13

Біркун Олександр Сергійович

69,66

Городовий Максим Сергійович

69,48

Муравська Вікторія Олексіївна

69,22

Демерташ Єлизавета Олександрівна

69,21

Мігаль Ксенія Сергіївна

68,76

Кащенко Юлія Олександрівна

68,24

Чута Ірина Сергіївна

68,16

Кулик Євгеній Васильович

67,59

Рачинська Тетяна Володимирівна

67,41

Оленко Вікторія Володимирівна

67,18

Орел Олександр Олегович

66,87

Казан Павло Степанович

66,80

Бабій Поліна Анатоліївна

66,78

Радченко Назар Олександрович

66,69

Кулаковський Владислав Сергійович

66,51

Мацегора Андрій Володимирович

65,79

Гамалій Марта Тарасівна

64,71

Дериглазова Катерина Геннадіївна

64,08

Золотов Роман Олексійович

60,75

Киричек Дмитро Олександрович

60,03

Коваль Анна Вікторівна

59,22

 

Список студентів, яким призначено стипендію згідно рішенням стипендіальної комісії

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

 

Копан Олександр Вікторович

95,27

 

Судак Геннадій Геннадійович

94,46

 

Слюсаренко Євгеній Віталійович

92,30

 

Камінський Любомир-Роман Юрійович

92,23

 

Гавриленко Юлія Олександрівна

91,20

 

Алєксєєнко Вероніка Юріївна

90,57

 

Бернацька Анастасія Олегівна

89,96

 

Гиренко Христина Валентинівна

89,68

 

Ткаленко Наталія Анатоліївна

89,07

 

Дементьєв Владислав Васильович

88,86

 

Кінах Ірина Ігорівна

88,04

 

Загорійчук Тетяна Миколаївна

87,66

 

Гончаренко Ольга Едвардівна

87,05

 

Галацина Марина Борисівна

87,03

 

Тітов Ігор Олександрович

86,81

 

Грушка Мар`яна Олегівна

86,16

 

Бендзак Соломія Ярославівна

85,86

 

Савельєва Зоя Володимирівна

85,68

 

Яковець Олена Василівна

85,16

 

Вінтер Марія Дмитрівна

85,14

 

Мормуль Дарія Анатоліївна

85,01

 

Бугринська Лілія Василівна

84,78

 

Курносова Руслана Ігорівна

84,74

 

Шевченко Валерія Сергіївна

84,74

 

Бичко Олександр Юрійович

84,51

 

Смакула Яна Русланівна

84,35

 

Овчіннікова Анастасія Юріївна

83,25

 

Орлов Олександр Сергійович

83,16

 

Сулима Анастасія Олексіївна

82,89

 

Рибаченко Анастасія Ярославівна

82,89

 

Варивода Максим Григорович

82,82

 

Павличук Наталія Вікторівна

81,99

 

Литовченко Олександр Віталійович

81,00

 

Задолинна Софія Володимирівна

80,39

 

Сакало Яна Ігорівна

78,30

 

Нгуєн Вєроніка _

77,76

 

Шумило Олександр В`ячеславович

77,49

 

Кісельов Іван Андрійович

77,31

 

Руденко Надія Олегівна

77,31

 

Кухарук Катерина Вікторівна

77,04

 

Дятел Андрій Юрійович

76,68

 

Дідусенко Олександр Іванович

76,59

 

Піскарьов Артем Сергійович

75,69

 

Мельник Анастасія Володимирівна

75,51

 

       

 

Рейтинговий список  студентів 3 курсу зі скороченим терміном навчання  денної форми навчання спеціальності "Фінанси і кредит", спеціалізація «Фінанси», які навчаються за державним замовленням і не мали заборгованість за літню сесію

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

 

Коротич Катерина Володимирівна

87,68

 

Орлюк Валентина Павлівна

85,86

 

Туманська Маріанна Андріївна

85,61

 

Ковальчук Юлія Олександрівна

85,59

 

Матвійчук Діана Юріївна

85,41

 

Мельник Ангеліна Ігорівна

82,89

 

Мащенко Анна Олександрівна

82,37

 

Говорун Анжела Григорівна

82,35

 

Гущина Катерина Андріївна

82,22

 

Климчук Вікторія Сергіївна

78,74

 

Куліш Ганна Ігорівна

73,98

 

Погребна Анна Сергіївна

71,76

 

Дорощук Анна Олександрівна

68,32

 

Нельга Станіслав Павлович

68,32

 

Ворона Лілія Сергіївна

66,60

 

Меклеш Віталій Васильович

66,24

 

Довгополюк Максим Володимирович

65,30

 

Іващенко Альона Миколаївна

64,62

 

Скринник Карина Юріївна

63,82

 

Хомич Тетяна Василівна

61,83

 

 

Список студентів, яким призначено стипендію згідно рішенням стипендіальної комісії

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

Коротич Катерина Володимирівна

87,68

Орлюк Валентина Павлівна

85,86

Туманська Маріанна Андріївна

85,61

Ковальчук Юлія Олександрівна

85,59

Матвійчук Діана Юріївна

85,41

Мельник Ангеліна Ігорівна

82,89

Мащенко Анна Олександрівна

82,37

Говорун Анжела Григорівна

82,35

Гущина Катерина Андріївна

82,22

Климчук Вікторія Сергіївна

78,74

Куліш Ганна Ігорівна

73,98

Погребна Анна Сергіївна

71,76

Дорощук Анна Олександрівна

68,32

Нельга Станіслав Павлович

68,32

 

Рейтинговий список студентів 4курсу денної форми навчання спеціальності "Фінанси і кредит", спеціалізація «Кредит», які навчаються за державним замовленням і не мали заборгованість за літню сесію

 

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

Сич Аліна Іванівна

90,54

Ярошенко Сергій Сергійович

90,20

Мадай Діана Олегівна

90,20

Пулеха Марія Олександрівна

89,70

Черняк Роман Валерійович

89,64

Корольов Олександр Дмитрович

87,73

Кузьменко Андрій Олександрович

87,64

Денисенко Данил Ігорович

87,53

Якименко Олена Юріївна

87,50

Божко Владислав Олександрович

87,28

Гордейчук Тетяна Олександрівна

86,10

Кравченко Валентина Олександрівна

86,04

Успаленко Анастасія Ігорівна

85,50

Цвіток Назар Ігорович

84,58

Ольховик Ольга Олегівна

84,24

Гулак Мирослава Ігорівна

84,13

Шинкарьов Юрій Володимирович

83,82

Подушка Анастасія Геннадіївна

82,92

Тимошик Лілія Богданівна

82,24

Ніколаєва Анастасія Олександрівна

81,12

Іщук Олена Володимирівна

78,30

Морясова Ганна Олексіївна

78,17

Часовнікова Катерина Юріївна

77,85

Василишена Тетяна Володимирівна

75,92

Коркушко Олена Ігорівна

74,48

Топорков Олексій Романович

73,80

Канівець Інна Юріївна

72,60

Кірназ Анастасія Олегівна

72,45

Колб Оксана Борисівна

69,98

Гаврилюк Марина Ігорівна

69,42

Щербань Дарина Павлівна

69,42

Єдігарян Карина Вазгенівна

68,90

Погребовська Анна Сергіївна

67,17

Бердичевський Олександр Давидович

65,82

Оргіш Євгенія Борисівна

63,68

Мирошнікова Катерина Олександрівна

60,30

 

Список студентів, яким призначено стипендію згідно рішенням стипендіальної комісії

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

Сич Аліна Іванівна

90,54

Ярошенко Сергій Сергійович

90,20

Мадай Діана Олегівна

90,20

Пулеха Марія Олександрівна

89,70

Черняк Роман Валерійович

89,64

Корольов Олександр Дмитрович

87,73

Кузьменко Андрій Олександрович

87,64

Денисенко Данил Ігорович

87,53

Якименко Олена Юріївна

87,50

Божко Владислав Олександрович

87,28

Гордейчук Тетяна Олександрівна

86,10

Кравченко Валентина Олександрівна

86,04

Успаленко Анастасія Ігорівна

85,50

Цвіток Назар Ігорович

84,58

Ольховик Ольга Олегівна

84,24

Гулак Мирослава Ігорівна

84,13

Шинкарьов Юрій Володимирович

83,82

Подушка Анастасія Геннадіївна

82,92

Тимошик Лілія Богданівна

82,24

Ніколаєва Анастасія Олександрівна

81,12

 

Рейтинговий список  студентів 3курсу зі скороченим терміном навчання  денної форми навчання спеціальності "Фінанси і кредит", спеціалізація «Кредит», які навчаються за державним замовленням і не мали заборгованість за літню сесію

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

 

Савлук Ірина Сергіївна

87,93

 

Мазуленко Анна Олександрівна

80,67

 

Прибора Юлія Олександрівна

73,92

 

Гнатюк Вікторія Леонідівна

71,33

 

Гринчук Ірина Борисівна

66,49

 

Список студентів, яким призначено стипендію згідно рішенням стипендіальної комісії

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

 

Савлук Ірина Сергіївна

87,93

 

Мазуленко Анна Олександрівна

80,67

 

Прибора Юлія Олександрівна

73,92

 

Гнатюк Вікторія Леонідівна

71,33

 

 

Рейтинговий список студентів 6курсу денної форми навчання спеціальності "Фінанси,банківська справа та страхування", спеціалізація «Фінанси і кредит», які навчаються за державним замовленнямі не мали заборгованість за літню сесію

 

 

 

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

Харченко Євгеній Юрійович

93,80

Кізілов Віктор Валентинович

92,60

Герасименко Ольга Василівна

90,80

Скрипка Наталія Юріївна

89,90

Жирнова Дар`я Вячеславівна

88,50

Сауляк Артем Михайлович

87,90

Дробот Алла Сергіївна

87,60

Пєхотіна Валерія Геннадіївна

87,60

Паньків Андрій Ігорович

87,50

Мороченець Тетяна Ігорівна

87,30

Комаренко Андрій Олександрович

87,20

Бєлікова Ольга Костянтинівна

87,20

Черниш Юлія Миколаївна

86,40

Мицюк Тетяна Миколаївна

86,40

Косько Олександр Віталійович

86,40

Смаїлова Ельмаз Таірівна

85,80

Вернигор Кіра Сергіївна

85,70

Пінчук Ольга Костянтинівна

85,20

Парипа Ольга Ярославівна

85,20

Савченко Уляна Олегівна

85,10

Ященко Ольга Василівна

84,90

Борищук Аліна Вікторівна

84,60

Фоменко Ольга Ігорівна

84,60

Лепський Олександр Вікторович

84,30

Цюра Анна Олександрівна

84,30

Логінова Анастасія Сергіївна

84,00

Угрин Юрій Анатолійович

83,80

Акімова Валерія Олександрівна

83,70

Савич Олена Василівна

83,70

Лисковець Юлія Володимирівна

83,70

Артамонова Анна Андріївна

83,40

Бабенко Віталіна Валеріївна

83,40

Яненко Інна Вікторівна

83,10

Якубов Олександр Вікторович

82,80

Стеценко Ірина Сергіївна

82,80

Старіков Юрій Олександрович

82,80

Савінкова Софія Тарасівна

82,80

Кравченко Світлана Юріївна

82,80

Гончарова Олена Олександрівна

82,80

Мороз Марія Юріївна

82,70

Мороз Даниіл Русланович

82,70

Григоренко Анастасія Ігорівна

82,50

Підручняк Роман Павлович

82,50

Філозоп Юрій Олегович

82,50

Медведовський Денис Геннадійович

82,50

Кучмей Олександр Вікторович

82,20

Міхайловська Юлія Олександрівна

82,20

Ляшук Вадим Сергійович

82,20

Поліщук Юлія Романівна

81,90

Ільєнко Марина Ігорівна

81,60

Мандзюк Вадим Андрійович

81,60

Цибульський Сергій Володимирович

81,60

Булах Анастасія Олександрівна

81,30

Сєднєва Яна Валеріївна

81,30

Бистрановський Віталій Олегович

81,00

Сеітаблаєв Еміль Рустемович

80,70

Дашко Роксолана Віталіївна

80,70

Обізюк Владислав Миколайович

79,80

Іннуса Абуду Яуза _

79,80

Леонова Анна Володимирівна

79,80

Ву Зієу Нган _

79,50

Карпова Валентина Олександрівна

79,20

Товкач Валерія Ігорівна

78,60

Дубровін Сергій Миколайович

77,10

Чепурна Альона Віталіївна

77,10

Родніченко Ігор Вікторович

76,80

Махнюк Володимир Володимирович

76,50

Паук Юрій Романович

76,50

Жовтун Марина Сергіївна

75,90

Варченко Ольга Олександрівна

75,90

Смідович Катерина Олександрівна

75,90

Войдер Ганна В`ячеславівна

75,60

Делех Ірина Валентинівна

75,30

Парфьонов Олександр Євгенійович

75,00

Глущук Олена Євгенівна

74,10

Ковтун Анастасія Володимирівна

73,80

Мотрунецька Леся Сергіївна

72,60

Абасова Анна Сабірівна

72,30

Хропата Аня Віталіївна

72,30

Стельмах Вікторія Олександрівна

72,00

Сохацький Ярослав Олегович

71,70

Мірошниченко Наталія Олексіївна

70,80

Сичевський Владислав Володимирович

70,50

Мошківський Дмитро Валерійович

70,50

Гончаров Віктор Сергійович

70,50

Лоборчук Юлія Віталіївна

69,90

Якимчук Наталія Ігорівна

69,60

Олексієнко Юлія Анатоліївна

69,60

Ярмоленко Людмила Костянтинівна

69,60

Височин Євген Володимирович

69,00

Чічкан Микита Вадимович

67,80

Свистун Дарина Василівна

67,80

Юсупова Карина Фархадівна

67,20

Мельник Яна Ярославівна

66,90

Лисенко Микола Віталійович

66,90

Олексюк Ярослав Володимирович

66,60

Юсупова Дінара Фархадівна

66,00

Нестерчук Максим Вікторович

66,00

Капуста Аліна Олександрівна

66,00

Лопатій Богдан Любомирович

65,70

Ткачук Микола Євгенійович

64,50

Возьний Михайло Ігорович

63,60

Кукса Сергій Олександрович

62,70

Яворський Сергій Володимирович

60,90

Вісіковський Артем Ігорович

59,40

Хмара Антоніна Василівна

59,40

Харченко Оксана Миколаївна

59,40

 

 

Список студентів , яким призначено стипендію згідно рішенням стипендіальної комісії

 

 

 

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

 

 

Харченко Євгеній Юрійович

93,80

 

 

Кізілов Віктор Валентинович

92,60

 

 

Герасименко Ольга Василівна

90,80

 

 

Скрипка Наталія Юріївна

89,90

 

 

Жирнова Дар`я Вячеславівна

88,50

 

 

Сауляк Артем Михайлович

87,90

 

 

Дробот Алла Сергіївна

87,60

 

 

Пєхотіна Валерія Геннадіївна

87,60

 

 

Паньків Андрій Ігорович

87,50

 

 

Мороченець Тетяна Ігорівна

87,30

 

 

Комаренко Андрій Олександрович

87,20

 

 

Бєлікова Ольга Костянтинівна

87,20

 

 

Черниш Юлія Миколаївна

86,40

 

 

Мицюк Тетяна Миколаївна

86,40

 

 

Косько Олександр Віталійович

86,40

 

 

Смаїлова Ельмаз Таірівна

85,80

 

 

Вернигор Кіра Сергіївна

85,70

 

 

Пінчук Ольга Костянтинівна

85,20

 

 

Парипа Ольга Ярославівна

85,20

 

 

Савченко Уляна Олегівна

85,10

 

 

Ященко Ольга Василівна

84,90

 

 

Борищук Аліна Вікторівна

84,60

 

 

Фоменко Ольга Ігорівна

84,60

 

 

Лепський Олександр Вікторович

84,30

 

 

Цюра Анна Олександрівна

84,30

 

 

Логінова Анастасія Сергіївна

84,00

 

 

Угрин Юрій Анатолійович

83,80

 

 

Акімова Валерія Олександрівна

83,70

 

 

Савич Олена Василівна

83,70

 

 

Лисковець Юлія Володимирівна

83,70

 

 

Артамонова Анна Андріївна

83,40

 

 

Бабенко Віталіна Валеріївна

83,40

 

 

Яненко Інна Вікторівна

83,10

 

 

Якубов Олександр Вікторович

82,80

 

 

Стеценко Ірина Сергіївна

82,80

 

 

Старіков Юрій Олександрович

82,80

 

 

Савінкова Софія Тарасівна

82,80

 

 

Кравченко Світлана Юріївна

82,80

 

 

Гончарова Олена Олександрівна

82,80

 

 

Мороз Марія Юріївна

82,70

 

Мороз Даниіл Русланович

82,70

 

Григоренко Анастасія Ігорівна

82,50

 

Підручняк Роман Павлович

82,50

 

Філозоп Юрій Олегович

82,50

 

Медведовський Денис Геннадійович

82,50

 

Кучмей Олександр Вікторович

82,20

 

Міхайловська Юлія Олександрівна

82,20

 

Ляшук Вадим Сергійович

82,20

 

Поліщук Юлія Романівна

81,90

 

Ільєнко Марина Ігорівна

81,60

 

Мандзюк Вадим Андрійович

81,60

 

Цибульський Сергій Володимирович

81,60

 

           

 

Рейтинговий список студентів  6курсу денної форми навчання спеціальності "Фінанси,банківська справа та страхування ", спеціалізація «Банківська справа», які навчаються за державним замовленням і не мали заборгованість за літню сесію

 

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

Макаров Олег Юрійович

96,66

Герасимчук Наталія Олександрівна

91,74

Петрина Юлія Юріївна

90,49

Гучок Оксана Олександрівна

89,71

Яковенко Наталія Юріївна

88,84

Іващенко Микола Федорович

88,43

Онопрієнко Ольга Ігорівна

87,69

Дубенець Анастасія Олегівна

87,30

Ковбасюк Тетяна Олександрівна

87,30

Цибульський Владислав Олександрович

86,47

Морозюк Аліна Миколаївна

86,27

Галицька Ірина Михайлівна

85,63

Мястковська Вероніка Сергіївна

84,83

Добровольський Микола Миколайович

83,96

Русанова Аліна Володимирівна

83,86

Жижка Аліна Андріївна

76,39

Єрастова Олена Володимирівна

74,31

Корнійчук Роман Вадимович

73,54

Прилуцька Олександра Вікторівна

69,69

Норенко Анастасія Олександрівна

69,17

Новак Євгеній Сергійович

69,04

Гордійчук Юлія Вікторівна

68,79

Шопук Ростислав Віталійович

62,23

Гура Наталія Сергіївна

61,97

 

Список студентів, яким призначено стипендію згідно рішенням стипендіальної комісії

Прізвище, Ім’я, По батькові

Рейтинговий бал

Макаров Олег Юрійович

96,66

Герасимчук Наталія Олександрівна

91,74

Петрина Юлія Юріївна

90,49

Гучок Оксана Олександрівна

89,71

Яковенко Наталія Юріївна

88,84

Іващенко Микола Федорович

88,43

Онопрієнко Ольга Ігорівна

87,69

Дубенець Анастасія Олегівна

87,30

Ковбасюк Тетяна Олександрівна

87,30

Цибульський Владислав Олександрович

86,47

Морозюк Аліна Миколаївна

86,27

Галицька Ірина Михайлівна

85,63

Мястковська Вероніка Сергіївна

84,83

Добровольський Микола Миколайович

83,96

 

 

 

Остання редакція: 04.07.17