Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Рейтинг успішності студентів

Рейтинг успішності студентів,

Факультету маркетингу, що навчаються за державним замовленням за 2 семестр 2016-2017 навчального року для призначення академічних стипендій (ліміт стипендіатів становить 43%, склад стипендіатів відокремлено рискою):

1 курс

РК

№ з/п

Студент

Група

 

№ зал.книжки

 

Рейтинговий бал

1

Яковенко Тетяна Олександрівна

РК-101

163153

89,00

     

 

 

2

Теряєва Ольга Петрівна

РК-101

163152

86,20

3

Щурик Аліна Андріївна

РК-101

163361

73,50

 

 

РЕ

№ з/п

Студент

Група

 

№ зал.книжки

 

Рейтинговий бал

1

Гайденко Тетяна Володимирівна

РЕ-101

163150

84,80

 

 

РР

№ з/п

Студент

Група

№ зал.книжки

Рейтинговий бал

1

Поварніна Ксенія Сергіївна

РР-101

163193

82,10

     

 

 

2

Черниш Єлисей Олександрович

РР-101

163194

70,60

3

Абрашин Олександр Миколайович

РР-101

163192

58,80

4

Щуцький Владислав Володимирович

РР-101

163195

58,70

 

 

 

РМ

№ з/п

Студент

Група

№ зал.книжки

Рейтинговий бал

1

Сєрікова Анна Іллівна

РМ-102

163186

88,10

2

Бондаренко Світлана Ігорівна

РМ-101

163155

87,40

3

Потапова Альона Сергіївна

РМ-101

163181

86,60

4

Королькова Ксенія Сергіївна

РМ-104

163168

86,50

5

Мурга Тетяна Ігорівна

РМ-104

163175

85,70

6

Заставна Діана Юріївна

РМ-101

163163

85,60

7

Виноградова Анна Ігорівна

РМ-101

163158

85,20

8

Парасочка Анастасія Олександрівна

РМ-102

163178

84,40

9

Кудря Євгеній Сергійович

РМ-101

163171

84,30

10

Бутузова Анна Віталіївна

РМ-101

163157

84,00

11

Навроцька Марина Олегівна

РМ-103

163176

83,30

12

Лівшун Юлія Олександрівна

РМ-104

163172

83,10

13

Самодіна Юлія Ігорівна

РМ-101

163185

83,10

14

Мисюк Ірина Володимирівна

РМ-101

163174

82,70

15

Смолько Анна Андріївна

РМ-103

163188

82,70

     

 

 

16

Лозко Вікторія Іванівна

РМ-101

163173

82,00

17

Івановська Анна-Софія Андріївна

РМ-101

163165

81,20

18

Гайдай Ганна Сергіївна

РМ-103

163159

80,60

19

Плевако Дар`я Валеріївна

РМ-104

163180

79,90

20

Андрецуляк Роман Васильович

РМ-102

163154

79,60

21

Перехожих Марія Сергіївна

РМ-102

163179

79,50

22

Брон Марія Романівна

РМ-103

163217

79,20

23

Романова Марія Дмитрівна

РМ-103

163183

78,30

24

Грінченко Ольга Анатоліївна

РМ-102

163161

77,80

25

Сьомік Володимир Григорович

РМ-104

163190

76,90

26

Якименко Катерина Володимирівна

РМ-101

163191

76,40

27

Гурова Валерія Романівна

РМ-103

163162

75,80

28

Григоренко Олександр Вікторович

РМ-101

163160

72,10

29

Онищенко Анастасія Ігорівна

РМ-103

163177

70,30

30

Іванішен Юрій Володимирович

РМ-102

163164

66,30

31

Крисюк Анастасія Олегівна

РМ-104

163169

65,80

32

Бугай Віталій Вадимович

РМ-104

163156

63,70

33

Сушко Ольга Романівна

РМ-103

163189

63,40

34

Ковалек Анастасія Сергіївна

РМ-103

163166

62,90

35

Сич Андрій Анатолійович

РМ-101

163187

60,20

36

Прокопчук Олександра Вячеславівна

РМ-104

163182

37,10

 

 

РТ

№ з/п

Студент

Група

№ зал.книжки

Рейтинговий бал

1

Мойсей Сергій Михайлович

РТ-103

163200

87,60

2

Травіна Ірина Русланівна

РТ-101

163203

86,40

3

Дорошенко Вікторія Віталіївна

РТ-103

163197

85,50

4

Чучман Олександра Олександрівна

РТ-102

163204

83,60

     

 

 

5

Макаренко Марина Євгеніївна

РТ-102

163199

82,60

6

Кисорець Анастасія Ігорівна

РТ-101

163198

82,60

7

Бордун Олена Олегівна

РТ-103

163196

75,20

8

Радкевич Денис Володимирович

РТ-102

163201

73,80

9

Дейнеко Олександра Євгеніївна

РТ-101

163304

62,30

10

Старов Костянтин Сергійович

РТ-103

163202

58,30

11

Васін Микита Сергійович

РТ-102

163293

43,30

 

 

2 курс

РМР

№ з/п

Студент

Група

№ зал.книжки

Рейтинговий бал

1

Васільєва Дарина Сергіївна

РМР-204

153451

88,60

2

Захарчук Ірина Василівна

РМР-202

153453

87,50

3

Слуцька Тетяна Сергіївна

РМР-201

153490

87,40

4

Соколюк Максим Васильович

РМР-202

153468

87,10

5

Таранова Ксенія Михайлівна

РМР-202

153470

86,50

6

Бик Марія Іванівна

РМР-202

153448

86,00

7

Бєлашова Марія Дмитрівна

РМР-201

153487

85,70

8

Сітало Михайло Вадимович

РМР-202

153466

84,30

9

Рудик Катерина Андріївна

РМР-202

153506

83,40

10

Поліщук Наталія Сергіївна

РМР-201

153461

83,20

11

Салікова Ірина Сергіївна

РМР-201

153464

82,50

12

Хоменко Маргарита Віталіївна

РМР-202

153472

82,30

13

Неборачек Денис Ігорович

РМР-201

153458

82,30

14

Пасічна Катерина Романівна

РМР-202

153460

81,00

15

Ліманцева Ангеліна Сергіївна

РМР-203

153488

80,20

     

 

 

16

Миронова Катерина Андріївна

РМР-201

153492

79,80

17

Сірий Ілля Олександрович

РМР-201

153465

79,20

18

Юрченко Крістіна Олегівна

РМР-204

153475

78,50

19

Шеремет Альбіна Олегівна

РМР-202

153474

75,40

20

Попригіна Любов Геннадіївна

РМР-202

153462

71,10

21

Слабко Євгеній Олександрович

РМР-204

153467

70,70

22

Бучак Тетяна Андріївна

РМР-203

153450

70,60

23

Удовиченко Поліна Олексіївна

РМР-204

153471

70,50

24

Шаповалов Павло Іванович

РМР-204

153473

69,30

25

Якимець Даниїл Анатолійович

РМР-202

153476

68,00

26

Журба Валерія Вікторівна

РМР-201

153452

67,80

27

Негодюк Ігор Олександрович

РМР-202

153459

67,50

28

Курбацька Дар`я Павлівна

РМР-204

153491

66,60

29

Макаревич Анна-Марія Олександрівна

РМР-202

153489

62,70

30

Сорока Глорія Олегівна

РМР-203

153469

62,50

31

Рябов Дмитро Віталійович

РМР-203

153463

59,58

32

Ярошенко Поліна Миколаївна

РМР-202

153477

59,40

33

Матвіюк Олег Валентинович

РМР-201

153456

59,10

34

Любецька Наталія Андріївна

РМР-202

167159

51,00

35

Меркілова Олена Дмитрівна

РМР-204

153457

33,95

 

 

РМР зі скороченим терміном навчання

№ з/п

Студент

Група

№ зал.книжки

Рейтинговий бал

1

Машина Юлія Віталіївна

РМР-205

163107

89,10

2

Коломієць Тетяна Євгенівна

РМР-205

163105

88,60

3

Долгоп`ятова Катерина Юріївна

РМР-205

163103

86,50

4

Перепелиця Ірина Василівна

РМР-205

163110

86,30

     

 

 

5

Гненюк Катерина Ігорівна

РМР-205

163102

83,40

6

Козік Катерина Ігорівна

РМР-205

163104

81,80

7

Мазіна Катерина Едуардівна

РМР-205

163106

68,70

8

Пархоменко Мілітта Сергіївна

РМР-205

163109

65,70

9

Павлюк Андрій Володимирович

РМР-205

163108

61,10

10

Бабич Олена Михайлівна

РМР-205

163101

35,60

 

 

3 курс

РМР

№ з/п

Студент

Група

 

№ зал.книжки

 

Рейтинговий бал

1

Аветісян Марія Сергіївна

РМР-301

143745

91,05

2

Савченко Андрій Федорович

РМР-303

143775

89,92

3

Березюк Віталій Олегович

РМР-302

143746

87,93

4

Лебідь Марія Русланівна

РМР-303

143853

87,03

5

Вергай Анна Олександрівна

РМР-303

143747

86,83

6

Матвіюк Анна Юріївна

РМР-303

143764

86,80

7

Остапенко Яна Олександрівна

РМР-301

143767

86,49

8

Любарська Ангеліна Олексіївна

РМР-301

143761

86,15

9

Папенко Олександра Миколаївна

РМР-302

143768

85,48

10

Тищик Катерина Вікторівна

РМР-304

143779

85,39

11

Дацько Марія Володимирівна

РМР-301

143752

84,92

12

Посудіна Поліна Олександрівна

РМР-301

143822

83,79

13

Гахраманова Сабіна Аріфівна

РМР-304

143748

83,44

14

Заїка Маргарита Владиславівна

РМР-304

143754

83,37

15

Дзьома Іванна Олександрівна

РМР-303

143842

83,25

16

Карпенко Ірина Юріївна

РМР-304

143755

82,98

17

Ковалишин Остап Ярославович

РМР-302

143757

81,28

18

Дідківська Олена Миколаївна

РМР-301

143843

80,64

     

 

 

19

Гончарук Максим Васильович

РМР-304

143750

79,93

20

Безгодькова Єлизавета Сергіївна

РМР-303

143830

79,54

21

Шульган Артем Романович

РМР-303

143784

79,43

22

Ніколенко Віктор Євгенович

РМР-301

143765

78,28

23

Шляхетко Ілля Борисович

РМР-302

143783

76,50

24

Ткаченко Дар`я Олександрівна

РМР-303

143836

73,67

25

Петлевич Олена Ігорівна

РМР-301

143771

73,47

26

Шишкова Лілія Олександрівна

РМР-303

143782

73,13

27

Клименко Катерина Олександрівна

РМР-301

143756

73,02

28

Гічко Валерія Миколаївна

РМР-301

143749

72,88

29

Мазур Олексій Геннадійович

РМР-304

143762

72,64

30

Костів Василина Мар`янівна

РМР-302

143758

70,88

31

Вишняков Михайло Юрійович

РМР-304

143833

69,87

32

Радзвіл Софія Сергіївна

РМР-303

143867

69,64

33

Яковицька Ольга Сергіївна

РМР-302

143879

67,05

34

Парицька Каріна Анатоліївна

РМР-303

143769

66,27

35

Суханюк Ірина Сергіївна

РМР-302

143778

65,82

36

Олійник Павло Вікторович

РМР-304

143766

65,82

37

Єременко Юліана Олександрівна

РМР-302

143753

64,92

38

Петрусенко Катерина Юріївна

РМР-301

143772

63,90

39

Грищенко Євген Сергійович

РМР-304

143751

63,68

40

Сидоренко Анастасія Михайлівна

РМР-304

143869

61,99

41

Мала Олександра Володимирівна

РМР-302

143763

54,68

42

Раскін Семен Євгенович

РМР-304

143774

53,89

43

Сулига Кирило Олегович

РМР-302

143777

49,11

 

 

РМР зі скороченим терміном навчання

№ з/п

Студент

Група

№ зал.книжки

Рейтинговий бал

1

Батусов Володимир Олександрович

РМР-305

153401

90,18

2

Безрука Марта-Марія Борисівна

РМР-305

153402

84,52

3

Біжко Олександр Миколайович

РМР-305

153403

82,92

4

Лопа Ольга Іванівна

РМР-305

153408

82,47

5

Смирнова Дарина Вячеславівна

РМР-305

153413

82,02

6

Прихожай Анна Андріївна

РМР-305

153411

79,88

     

 

 

7

Майстренко Тетяна Ігорівна

РМР-305

153409

78,87

8

Омельченко Наталія Андріївна

РМР-305

153410

71,33

9

Кочмарьова Єлизавета Вячеславівна

РМР-305

153427

70,88

10

Казимір Марія Анатоліївна

РМР-305

153404

69,64

11

Лисенко Кирило Сергійович

РМР-305

153407

65,23

12

Русіна Юлія Сергіївна

РМР-305

153412

54,45

13

Кравченко Катерина Євгеніївна

РМР-305

153406

52,54

14

Соболь Валерія Олександрівна

РМР-305

153414

49,84

 

 

5 курс

РММ

№ з/п

Студент

Група

 

№ зал.книжки

 

Рейтинговий бал

1

Держук Софія Іванівна

РММ-502

132015

88,34

2

Прядченко Катерина Михайлівна

РММ-501

121433

88,33

3

Комісарова Вікторія Євгенівна

РММ-501

121594

85,50

4

Радуга Людмила Іванівна

РММ-502

121421

85,50

5

Клівак Ярослав Володимирович

РММ-501

121441

84,60

6

Добрянський Роман Васильович

РММ-502

131952

84,21

7

Бобровіцька Вікторія Олександрівна

РММ-501

131924

83,44

8

Бондаренко Анастасія Ігорівна

РММ-502

131963

81,13

9

Бондаренко Катерина Ігорівна

РММ-502

143768

85,48

     

 

 

10

Шинкаренко Костянтин Олегович

РММ-501

121429

78,94

11

Гаркавий Олексій Петрович

РММ-501

121505

77,66

12

Титаренко Яна Вікторівна

РММ-501

121407

72,64

13

Мілюкова Катерина Сергіївна

РММ-501

121435

70,84

14

Бабаянц Стефанія Владиславівна

РММ-501

121528

67,63

15

Черненко Марк Олександрович

РММ-501

131959

67,24

16

Цимбалюк Лілія Валеріївна

РММ-502

163132

67,14

17

Лівік Ольга Андріївна

РММ-502

121427

65,06

18

Гайдай Надія Олександрівна

РММ-501

121432

64,23

19

Скляров Сергій Андрійович

РММ-502

121423

60,43

20

Шимко Влада Сергіївна

РММ-502

131996

51,30

21

Крисько Вікторія Володимирівна

РММ-502

121428

50,85

22

Джагарян Альона Едуардівна

РММ-501

121412

48,06

 

 

РРМ

№ з/п

Студент

Група

 

№ зал.книжки

 

Рейтинговий бал

1

Михальова Марія Володимирівна

РРМ-502

131979

92,33

2

Якименко Олена Ігорівна

РРМ-501

134794

90,64

3

Сєрова Тетяна Олегівна

РРМ-501

121436

89,43

4

Кизима Валентина Сергіївна

РРМ-501

121639

88,71

     

 

 

5

Волков Андрій Володимирович

РРМ-502

132011

86,93

6

Тітенко Ірина Олександрівна

РРМ-502

131991

79,79

7

Пучин Валерія Володимирівна

РРМ-502

121414

69,81

8

Качуріна Олена Геннадіївна

РРМ-501

121413

63,64

9

Ковальчук Марина Леонідівна

РРМ-502

131971

59,66

10

Шпак Андрій Юрійович

РРМ-502

131997

45,26

11

Коваленко Аліна Мухарамівна

РРМ-501

121409

21,60

 

 

Остання редакція: 17.09.17