26 квітня – Міжнародний день інтелектуальної власності!26 Квітня 2013р.

Шановні співробітники нашого Університету!

Від щирого серця вітаємо вас з Міжнародним днем інтелектуальної власності! Приємно знати, що ми працюємо поряд із потужною творчою спільнотою, надбання та інноваційні ідеї якої мають світове значення. Завдяки вашій інтелектуальній праці примножуються досягнення вітчизняної науки. Наш Центр з усією відповідальністю працює для вас!
  Цього дня ми зичимо вам доброго здоров’я, гармонії та благополуччя у ваших родинах, оптимізму та наснаги!

Зі святом!

З повагою,
Центр інтелектуальної власності

* Міжнародний день ІВ запроваджено Генеральною асамблеєю Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) на своєму засіданні у вересні 2000 року. При цьому вона виходила з того, що 26 квітня знаменує собою народження ВОІВ, організації, покликаної сприяти охороні і розвитку інтелектуальної власності в усьому світі