Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

НДІ економічного розвитку

Загальні відомості

У складі єдиного навчально-наукового комплексу “Київський національний економічний університет”  функціонує Науково-дослідний інститут економічного розвитку,  який трансформовано у 1997 році з Науково-дослідної частини ухвалою. Вченої ради університету.

Інститут здійснює організацію, координацію і виконання наукових досліджень в університеті, забезпечує підвищення їх результативності, ефективності та якості.

Пріоритетними науковими напрямами, які визначають наукову сферу діяльності інституту є:

 • теорія перехідної економіки, економічних реформ та трансформаційних процесів;
 • стратегія і тактика реформування економіки держави та підприємств і забезпечення їх економічної безпеки;
 • економічна політика держави та її роль у забезпеченні умов сталого економічного розвитку;
 • розвиток і державна підтримка малого бізнесу;
 • механізм регулювання соціально-трудових відносин на ринку праці;
 • моніторинг і факторний аналіз соціально-економічної ситуації в Україні тощо.

В умовах сьогодення наукова діяльність інституту спрямовується на виконання наукових досліджень

на замовлення в рамках наукових напрямів та інтересів університету, його наукових, науково-педагогічних працівників. При цьому пріоритетними є наукові дослідження, що виконуються:

 • на замовлення органів виконавчої влади,  міністерств, відомств України;
 • на замовлення ректорату, Вченої ради;
 • згідно з комерційними замовленнями окремих господарських структур та інших організацій України.

Структура інституту включає:

 • відділ науково-організаційного, фінансового забезпечення, контролю виконання та впровадження результатів наукових досліджень;
 • інформаційно-аналітичний та консультативний відділ;
 • відділ наукових зв’язків і координації наукових досліджень.

При виконанні наукових досліджень здійснюється орієнтація на забезпечення взаємодії навчального

процесу і науки, які реалізуються через:

 • отримання і впровадження у навчальний процес нових знань, за результатами виконуваних наукових досліджень, апробованих у різних сферах економічної діяльності державних і недержавних підприємств, установ, організацій;
 • забезпечення комплексності наукових досліджень об’єднанням наукового потенціалу різних кафедр університету, а також науково-дослідних інститутів економічного профілю.

Інститут здійснює організаційну роботу з написання монографій науково-педагогічними працівниками університету.

Звертаємо увагу, що частина звітної інформації буде доступна для громадськості, зокрема підприємцям, інвесторам, бізнесовим структурам на сайті Міністерства з метою ознайомлення та комерціалізації наукових результатів.

Конкурсний відбір проектів наукових досліджень і розробок, виконання яких розпочнеться у 2018 році

 

Про особливості подання проектів на конкурсний відбір 2017 року

Керівникам наукових проектів вищих навчальних закладів

До 10 травня 2017 року керівники наукових проектів, що планують взяти участь у конкурсному відборі, повинні ввести проекти в інформаційну систему "Наука в університетах" самостійно за посиланням: kis.rit.org.ua. При цьому введення проектів здійснюється за формами, затвердженими у минулому році наказом МОН від 30.06.2016 № 717  . Разом з тим до форми проекту додається інформація у вигляді відсканованого документу (форма якого затверджена наказом МОН від 12.04.2017 № 590 ) з підписом і печаткою у форматі PDF для подальшої публікації на сайті МОН України.

Увага! Інформація, що додається для подальшої публікації на сайті МОН України, не є заміною форм проектів, а лише доповненням до них!

 

З 10 травня 2017 року доступ буде надаватись лише користувачам НДЧ вищих навчальних закладів та наукових установ для внесення експертних висновків та рішень (витягів із протоколу вченої / наукової / науково-технічної / технічної ради) щодо участі проектів у наступному етапі конкурсного відбору, а також друку переліку цих проектів і кожного з них окремо.

ДО УВАГИ КЕРІВНИКІВ НАУКОВИХ ПРОЕКТІВ !

Відповідно до наказу МОН України № 590 від 12.04.2017 «Про проведення конкурсного відбору проектів наукових досліджень і розробок» перший етап Конкурсу проходить в єдиній інформаційній системі «Наука в університетах».

Керівники самостійно вносять проекти в систему за інструкцією, що представлена на сайті https://kis.rit.org.ua

Для того щоб розпочати роботу по внесенню проектів у 2017 році спочатку керівнику необхідно зареєструватися в системі на сайті https://kis.rit.org.ua. Для цього потрібно натиснути у правому верхньому куті посилання «Вхід». На сторінці, що буде відображена, необхідно перейти на вкладку «Реєстрація». Далі заповніть всі обов'язкові поля, поставте галочку про згоду на обробку персональних даних і натисніть кнопку «Реєстрація». На вказану Вами електронну адресу прийде лист з підтвердженням реєстрації та з подальшими інструкціями.

Після успішної реєстрації в системі Вам необхідно звернутися до Федун Вікторії, заступника директора Науково-дослідного інституту економічного розвитку КНЕУ за телефоном 205-54-69 , 063-669-77-10 або на електронну адресу ndi-fedunka@ukr.net для активації Вашого облікового запису саме як керівника проекту.

Після надання Вашому обліковому запису в системі відповідного доступу Ви матимете можливість здійснювати внесення інших авторів проекту, а також додання, редагування та друк самого проекту.

 

Контакти

Адреса: м. Київ, вул. Мельникова, 81, корп. 6
Тел.: 205-54-66
Email: ndier@kneu.ua

Остання редакція: 16.06.17