Враження від навчання в ЕИСТИ від Максима Бондаренка23 Листопада 2015р.

Доброго дня, всім тим, хто цікавиться навчанням в школі EISTI!

З радістю розкажу про деякі аспекти буття і навчання по міжнародній програмі обміну.

Навчання в EISTI пов'язане з багатьма приємними миттєвостями і знахідками, новими можливостями для особистісного розвитку.

Я вдячний КНЕУ за те, що його партнерські відносини з цією школою дали мені можливість втілити в життя мрію, якою я жив останні чотири роки - особистісний та професійний розвиток в сфері чисельних фінансів.

Освітній процес будується на принципах злагодженої та дружньої, часто - проектної співпраці викладачів та студентів. Цьому сприяє науково-дослідницька спрямованість школи, адже окрім надання освітніх послуг школа спеціалізується на широкому колі досліджень в сферах комп’ютерних та фінансових наук, а також математики.

Навчальні дисципліни є глибоко інтегрованими одна в одну, що дає студентам можливість працювати над практичним застосуванням власних знань, що "тільки зійшли з конвеєра". Дружній викладацький склад та групи невеликого розміру - запорука успішної навчальної моделі у Франції.

Життя у Франції, а саме в місті Сержі, що знаходиться в паризькому регіоні, характерне неспішними ритмом життя та високим рівнем забезпеченості студентів всім необхідним. За час перебування в Сержі я лише кілька разів покидав місто для подорожі в Париж. Відвідування французької столиці не є зумовленою необхідністю, через що найбільше часу проводжу саме в Сержі, наповненому спокоєм, а також атмосферою навчання, просякнутою мотивацією до успішного працевлаштування.

Школа забезпечує студентів як високоякісною освітою, так і дозвіллям: тематичні вечірки, заходи для іноземних студентів, студентські асоціації працюють на повну силу для забезпечення важко працюючих студентів достойною винагородою - відпочинком. Помірний клімат, великі доглянуті парки, озера та історичні пам'ятки - те, чим студент може насолодитися у вільний для навчання час і те, чим долина Валь-д-Оз приваблює жителів Парижа. На відміну від великого міста, атмосфера маленької Франції тут забезпечує потрібний спокій, дозволяє скласти думки в купу.

Я задоволений навчанням в школі EISTI та раджу кожному студенту, який є досить обізнаним в основах математики і програмування, марить фінансовими ринками або бажає поєднати своє життя зі сферою фінансового інжинірингу, приєднуватися до англо- або франкомовних програм в EISTI. В моїх планах - отримати можливість лишитися в школі на другий рік магістратури та продовжувати дослідницьку діяльність.

Бажаю розвитку і сподіваюся побачити своїх колег тут в наступному році! Висловлюю свою вдячність КНЕУ за надану мені можливість змінити свій вектор.

З подякою,

Максим Бондаренко