15 вересня 2016 року відбувся воркшоп InnovFin: EU Finance for Innovators, учасниками якого стали викладачі фінансово-економічного факультету (Поліщук Є.А., Сибірянська Ю.В.)04 Жовтня 2016р.

Організаторами виступили Міністерство економічного розвитку та торгівлі, Міністерство освіти і науки України, Європейський інвестиційний банк, Європейський інвестиційний фонд та інші.

Під час заходу були обговорені питання, що стосувалися фінансової підтримки інновацій, зокрема, за рахунок коштів європейський фінансових інституцій. Значна увага була приділена  програмі InnovFin, мета якої полягає у підтримці малого та середнього бізнесу. Так, були розглянуті можливі інструменти фінансової підтримки, їх переваги та можливості у використанні МСБ.

Викладачі КНЕУ також приймали участь в обговоренні питань, що стосуються проблем визначення інноваційної компоненти проектів, пріоритетних напрямків кредитування МСБ тощо.