27 вересня 2016 року відбувся захід, присвячений висвітленню результатів дослідження інвестиційної політики України04 Жовтня 2016р.

27 вересня 2016 року викладачі ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" Є.А. Поліщук та Ю.В. Сибірянська відвідали захід, організований Міністерством економічного розвитку та торгівлі і Організацією економічного співробітництва та розвитку.
Серед основних доповідачів були представники Міністерства економічного розвитку та торгівлі ( Юлія Ковалів, Перший заступник міністра), Організації економічного співробітництва та розвитку (Ана Новік, голова інвестиційного підрозділу),, посольства Швеції (посол Мартін Хагстром), посольства США (координатор), бізнес омбудсмен (Алгірдас Шемета), Європейської бізнес-асоціації (Анна Дерев"янко, виконавчий директор), Торгової палати США ( Енді Хандер, президент)

Протягом заходів були обговорені результати оцінки інвестиційного клімату України та вивітлено дії уряду щодо його покращення. Усі учасники мали можливість прийняти участь у відкритій дискусії