Всеукраїнська наукова студентська конференція «Мальовнича Україна-туристичний край»29 Травня 2014р.

23 травня 2014 р. в залі Вченої ради Університету відбулась Всеукраїнська наукова студентська  конференція «Мальовнича Україна-туристичний край». Конференція стала підсумком відповідного Всеукраїнського конкурсу студентських робіт, що проводився з ініціативи Інституту історії українського суспільства ДВНЗ КНЕУ з жовтня 2013 р. по квітень 2014 р. Співорганізаторами і партнерами конкурсу виступили Національна спілка краєзнавців України, Державне агентство  України з туризму та курортів, Спілка сприяння розвитку сільського зеленого туризму в України, Всеукраїнська асоціація туроператорів, деякі комерційні структури зі сфери бізнесу і туризму в Україні.

На конкурс було представлено 65 робіт, автори яких – студентська молодь з 19 областей України, Автономної республіки Крим, Києва. Роботи фіналістів конкурсу були відзначені почесними грамотами та цінними подарунками, зокрема від Національної спілки краєзнавців України. Всі конкурсанти отримали сертифікати учасників конкурсу ДВНЗ КНЕУ. Переможці отримали грошові винагороди від спонсора конкурсу –  Мережі туристичних агенцій «Соната».

Конкурс, як і представлені на конференції кращі роботи довели, що студентство шанує свій край, культуру свого народу, готове репрезентувати на високому науковому і дослідницькому рівні кращі історичні, культурні, природні здобутки нашої держави.

Учасники конференції дійшли спільного висновку, що роботи студентської молоді будуть сприяти розвитку українського країнознавства, зможуть бути використаними в комерційній галузі в аспекті розвитку туристичного бізнесу в Україні. Були висловлені міркування щодо продовження пошукових зусиль у зазначеному напрямі, підготовку наукового проекту, спрямованого на пошук шляхів економічного розвитку України за умов  збереження місцевого колориту українських регіонів, розкриття їх традицій та історичних надбань.

Робочі моменти конференції

Фіналісти, організатори і члени журі конкурсу

Переможець конкурсу Туник О. М.,  студент Київського національного торговельно-економічного університету.

Викладачі і студенти КНЕУ – учасники конференції