Перелік відкритих заходів Інституту обліку за 2012 рік11 Грудня 2012р.

Назва заходу

31.01.2012

Круглий стіл за участю викладачів, аспірантів та студентів на тему "Бюджетне законодавство України в контексті модернізації бухгалтерського обліку в секторі загального державного управління"

Виступили: д.е.н., проф. Свірко С.В, к.е.н. Дорошенко О.О.

07.02.2012

Відкрите засідання Інститут обліку, присвячене обговоренню та формуванню позицій паспорту спеціальності 08.00.09 – «Бухгалтерський облік, аналіз та аудит»

20.03.2012

Практичний тренінг з автоматизації бухгалтерського і казначейського обліку бюджетної установи з використанням програми «Фінанси без проблем»

06.04.2012

Круглий стіл за участю викладачів кафедр обліку підприємницької діяльності та бухгалтерського обліку, керівників секторі Інституту обліку з питань удосконалення підготовки фахівців за напрямом «Облік та аудит»

Виступили: д.е.н., проф. Бондар М.І., д.е.н., проф.Кузьмінський Ю.А., д.е.н., проф. Кіндрацька Л.М.,  д.е.н., проф.Петрик О.А., д.е.н., проф.Свірко С.В.

15.05.2012

Круглий стіл   за участю викладачів Санкт-Петербурзького Біржового університету,  членів кафедр обліково-економічного факультету ДВНЗ «КНЕУ імені Вадима Гетьмана»  та студентів-членів наукового гуртку «Аналітик» на тему «Аналіз ефективності інвестування на світових фінансових ринках» (доповідач викладач-аналітик Рабуха Андрій)

21.05.2012

Круглий стіл за участю викладачів, аспірантів та студентів на тему "Модернізація бухгалтерського обліку в секторі загального державного управління України: підсумки та подальші шляхи реалізації".

Виступили: д.е.н., проф. Свірко С.В., к.е.н. Кондратюк І.О., здобувачі Лондаренко О., Старченко Н.

15.06.2012

Круглий стіл «Автоматизація аналізу фінансової звітності» за участю представників  корпорації «Галактика»

30.10.12

Науково-методичний  семінар «Застосування досвіду Великої Четвірки (зокрема аудиторської фірми KPMG) у розвитку наукової та навчально-методичної роботи у сфері аудиту