Набір команд для студентських дебатів з питань реалізації цілей сталого розвитку24 Березня 2017р.

Оголошуємо набір команд студентів (у складі 3 осіб) для участі в студентських дебатах з питань реалізації цілей сталого розвитку, що відбудуться в КНЕУ в межах Тижня цілей сталого розвитку 27 квітня 2017 року за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

До участі у конкурсі необхідно подати заявку  від команди  (вказавши ПІБ, телефон, факультет, спеціальність, курс), виславши заявку на електронну пошту – vivayoung70@gmail.com  до 20 квітня 2017 року. Після реєстрації учасники отримають орієнтовні теми.

Переможці отримають цінні призи!

Викладачі та співробітники, яких цікавить ця проблематика запрошуються до складу журі конкурсу.

Вітається проведення відбіркових турнірів в межах Факультету.

Деталі - у координатора Ресурсного центру зі сталого розвитку КНЕУ Усик В.І.(vivayoung70@gmail.com)

Правила тут!