Конкурс відеоробіт на тему «Сталий розвиток починається з мене»24 Березня 2017р.

Оголошуємо конкурс відеоробіт на тему «Сталий розвиток починається з мене», що проводиться в межах Тижня цілей сталого розвитку за підтримки спільного Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Конкурс проводиться з метою інформування та популяризації цілей сталого розвитку.

Участь у Конкурсі мають право брати будь-які особи, які на момент проведення Конкурсу навчаються у закладах середньої та вищої освіти України.

Для участі в конкурсі просимо надсилати відеороботи щодо тієї  цілі сталого розвитку, яка Вам імпонує найбільше, або ж Ви вважаєте її найбільш актуальною, або ж Ви причетні до її реалізації чи на власному прикладі хочете показати як ми можемо сприяти її досягненню.

Вимоги:

• формати mkv, mov, mpg4;
  • якість зображення – HD або fullHD, 720 р або 1080 р;
  • хронометраж – до 2 хв.

Конкурсна робота  надсилається на адресу координатора Ресурсного центру зі сталого розвитку  в КНЕУ, доцента кафедри макроекономіки та державного управління Усик В.І. vivayoung70@gmail.com.

Останній термін подання конкурсних робіт – 20 квітня 2017 року (включно).

Усі отримані роботи будуть передані на оцінку компетентного журі, до якого входитимуть компетентні викладачі  та представники Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Результати конкурсного відбору будуть повідомлені під час тижня сталого розвитку

Автори трьох найкращих робіт отримають призи.