Участь у п’ятій ювілейній літній школі «Сталий розвиток за участі громад»22 Липня 2016р.

Протягом 18-22 липня в м. Кам'янець-Подільський Хмельницької області відбулася п’ята ювілейна  літня школа «Сталий розвиток за участі громад»/ У ній взяли участь студенти з усіх куточків України, в тому числі магістранта КНЕУ Святовець Юлія.

Протягом п’яти днів студенти взяли участь в серії тренінгів щодо концепції сталого розвитку, принципів соціальної мобілізації, активізації громади через особистісну вмотивованість та багато іншого. Студенти охоче брали участь в обговоренні та проведенні інтерактивів. Заняття відбувались не тільки в межах конференц-залу, а й під відкритим небом біля славетної фортеці міста.

Під час візиту до Ресурсного центру громад Новоушицького району Хмельницької області студенти на практиці змогли ознайомитись з діяльністю об’єднаної територіальної громади. Голова районної державної адміністрації та представники громади залюбки відповіли на питання, які цікавили молодь. У цьому районі переважно були реалізовані проекти в сфері освіти.

Цікавим завданням було поширення інформації стосовно глобальних цілей сталого розвитку серед жителів міста та туристів. Більшість людей цікавилась та обговорювали найбільш пріоритетні для них цілі.

Загалом, це були насичені п’ять днів, які запам’ятались кожному. По закінченню літньої школи усі студенти отримали сертифікати участі від спеціаліста з моніторингу та зв’язків із громадськістю Проекту ЄС/ПРОНН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» Світлани Слабінської.