Конкурс на участь у п’ятій студентській літній школі «Сталий розвиток за участі громад»11 Червня 2016р.

Інформуємо Вас, що з 18 по 22 липня 2016 року в м.Кам'янець-Подільському Хмельницької області, відбудеться п’ята студентська літня школа «Сталий розвиток за участі громад». Літня школа присвячена тематиці сталого розвитку громад у контексті цілей сталого розвитку ООН. Школа проводиться Освітньою мережею  сприяння сталому місцевому розвитку  за підтримки Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Умови участі:

Подаватися можуть студенти університетів-партнерів Проекту «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» починаючи з другого року навчання.

Подати заявку на участь у школі можна написавши мотиваційного листа.

Заповнені форми мають бути надіслані до 30 червня 2016 за адресою aladin_2002@mail.ru . В темі листа слід вказати «Літня школа».

Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» покриває витрати учасників на проживання, харчування та проїзд (автобус, маршрутка, поїзд)