Відбувся воркшоп «Соціальна мобілізація молоді для сталого місцевого розвитку»15 Жовтня 2016р.

13-14 жовтня 2016 року студенти КНЕУ ( Дементьєв Владислав, Тітов Ігор, Гиренко Христина, Сулима Анастасія), які отримали 1 місце у конкурсі проектів за грантової підтримки спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” провели воркшоп «Соціальна мобілізація молоді для сталого місцевого розвитку» . Відкрив роботу воркшопу декан факультету економіки та управління Востряков О.В., який побажав учасникам активної роботи та подякував молоді за їх ініціативи та ентузіазм. Координатор ресурсного центру при КНЕУ Усик В.І. презентувала результати участі КНЕУ в освітній мережі проекту і наголосила на майбутніх планах роботи центру; експерти Агенції "Освітні тренди" Келічавий А. В. та Сацик В.І. поділилися думками про сучасну парадигму сталого розвитку та роль університету в досягненні його цілей, а експерти ВГО "Поруч" та ГО "Клуб економістів" Тищенко М.П. з Скитьова Г.С. показали, як відбувається згуртування громад на постконфліктних територіях Донбасу. Шляхи залучення молоді до ініціативи "Kyiv Smart City" були запропоновані координатором проекту Юрієм Назаровим, який наразі очолює управління КМДА, а Олексій Жмеренецкий та Руслан Рохов провели чудовий тренінг з розробки стратегії розвитку міст. Нашими гостями в перший день стали також Tom Nilsson, Владимир Бахрушин, Олег Лащук, Яна Брик, які стали активними учасниками роботи воркшопу.
В другий день воркшопу учасники знайомилися з успішним кейсом згуртування громади казкового села Бобриця. Тамара Сухенко поділилася історією успіху та презентувала перші результати реалізації Стратегії розвитку села на 2015-2019 рр. А на власні очі побачити здобутки бобричан учасники мали змогу під час навчальної поїздки в Казкове село Бобриця.
Усі учасники отримали сертифікати та подарунки від партнера заходу - торговельної марки "Askold".