Воркшоп «Соціальна мобілізація молоді для сталого місцевого розвитку»02 Вересня 2016р.

13-14 жовтня 2016 року за грантової підтримки спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду” відбудеться воркшоп «Соціальна мобілізація молоді для сталого місцевого розвитку»

Реалізація проекту дозволить розширити наявні можливості розв’язання проблем на рівні місцевих громад, об’єднати зусилля основних зацікавлених сторін, експертного середовища та громадських організацій для ефективної реалізації на концепції сталого місцевого розвитку. Воркшоп має на меті розвинути в учасників нові компетенції в частині розуміння і практичного використання сучасних знань і досвіду щодо методів та механізмів соціальної мобілізації громади для сталого місцевого розвитку. За результатами імплементації проекту також очікується формування пулу експертів, консультантів, практиків, представників міської влади і громад, бізнес-організацій, діяльність яких буде направлена на взаємний обмін інформацією та успішним досвідом, налагодження нових зв’язків і колаборацій.

Учасникам воркшопу буде запропоновано серію коротких тематичних лекцій (майстер-класів) від запрошених лекторів-експертів зі сталого розвитку, практичні тренінгів за технологіями «Світове кафе», мозкового штурму, імітаційної гри, кейс-методу.

14 жовтня відбудеться навчальна поїздка в с. Бобриця, Києво-Святошинського району, де успішно відбувається соціальна мобілізація мешканців, реалізується багато цікавих проектів та налагоджений активний діалог громади та влади для забезпечення сталого розвитку.

Детальна програма заходу Програма.pdf

До участі запрошуються всі зацікавлені тематикою воркшопу. Організатори особливо вітають участь студентів, аспірантів, молодих науковців, активістів громадських організацій, представників об’єднаних територіальних громад, підприємців.

За результатами двох днів участі у воркшопі, учасники отримають відповідні Сертифікати.

Заявку на участь можна подати за посиланням.

На конкурсній основі буде відібрано 30 учасників для участі у воркшопі. Критерії відбору:

• активна громадянська позиція;
  • розуміння ідеї заходу;
  • бажання поширювати ідеї сталого місцевого розвитку в своїх громадах;
  • готовність взяти участь в дводенній работі воркшопу.

Також, ми зацікавлені забезпечити гендерну рівність у складі учасників.

Заявки на участь у воркшопі приймаються до 2 жовтня (включно).

Результати відбору будуть повідомлені учасникам не пізніше 5 жовтня.

Учасники самостійно несуть всі витрати, пов’язані з транспортом та проживанням у м. Києві.

Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами, кава-брейками під час воркшопу, трансферт м.Київ – с.Бобриця – м. Київ

Партнери проекту:

Контактна інформація: