Заняття щодо популяризації цілей сталого розвитку28 Квітня 2017р.

Протягом усього Тижня цілей зі сталого розвитку викладачі КНЕУ на своїх парах намагалися в межах різних дисциплін проводити цікаві та інтерактивні заняття щодо популяризації цілей сталого розвитку. Зокрема, Федірко Н.В. в межах дисципліни "Макроекономіка" провела зі студентами 1 курсу спеціальності "Міжнародна торгівля" батли на тему "Вартість вищої освіти в Україні потрібно підвищити в кілька разів". Під час дискусії студенти намагалися знайти рішення щодо вартості найціннішого на їхню думку ресурсу - освіти як основи сталого розвитку.

В межах тієї ж дисципліни зі студентами 2 курсу спеціальності "Менеджмент державних установ" Котенок Д.М. провела заняття "Сталий розвиток: управлінська візуалізація" та в межах дисципліни "Стратегічне планування розвитку міста" зі студентами 4 курсу спеціалізації "Менеджмент державних установ" на тему "Сталий розвиток міста". Студенти під час занять спробували зобразити своє бачення тієї чи іншої цілі за допомогою своєї уяви.

Королюк Т.О. зі студентами 4 курсу спеціальності "Публічне управління та адміністрування" на дисципліні "Державне та регіональне управління" обговорили питання "Національна безпека суспільтсва та подолання загроз" в межах теми"Державне управління безпекою життєдіяльності суспільства". Студенти підготували презентації щодо цілей сталого розвитку і намагалися довести, що саме ця ціль є важливою і актуальною.

Щиро дякую небайдужим колегам та активним студентам!