Конкурс малюнків26 Квітня 2017р.

Серед студентів 1 курсу відбувся конкурс малюнків "Я за сталий розвиток". Молоді люди намагалися через свої художні здібності не лише висловити власне бачення тієї чи іншої цілі сталого розвитку, але й привернути увагу до цього питання студентів та викладачів КНЕУ. Протягом двох днів всі студенти могли проголосувати за вподобану роботу в холі 5 корпусу КНЕУ. Далі малюнки оцінювало журі та підписувачі нашої сторінки у соціальній мережі Facebook.

За результатами голосування подарунок від проекту ПРООН/ЄС "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" отримає студентка спеціальності "Економіка підприємства, групи 2 Грінкіна Катерина (малюнок 14) та від ГО "Поруч" студент спеціальності "Економіка підприємства, групи 1 Приліпко Олександр (малюнок 6).