КНЕУ - ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності "Світове господарство та міжнародні економічні відносини"

15–17 квітня 2015 року в ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на базі кафедри регіональної економіки відбудеться II етап Всеукраїнської студентської олімпіади серед студентів економічних вищих навчальних закладів України з науки «Регіональна економіка».

Урочисте відкриття Олімпіади відбудеться 16 квітня о 9.30 у центральному корпусі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» в конференц-залі. Конкурсні випробування в рамках Олімпіади для студентів-учасників розпочнуться о 10 годині  16 квітня та проходитимуть у два тури: перший тур Олімпіади передбачає комп’ютерне тестування учасників, яке буде здійснюватись в середовищі Web CT. Перевірка правильності відповідей учасників Олімпіади буде здійснюватись автоматично на основі попередньо сформованої бази правильних відповідей; під час проведення другого туру Олімпіади її учасники виконуватимуть письмові завдання з регіональної економіки, які містять питання теоретичного характеру, творчі завдання та задачі. До складу журі Всеукраїнської студентської олімпіади входять провідні викладачі з 10 вищих навчальних закладів  України, зокрема: Києва, Харкова, Одеси, Донецька, Чернігова, Тернополя, Сум, Запоріжжя, Львова, Дніпропетровська.

Голова журі Олімпіади – доктор географічних наук, професор Микола Іванович Фащевський Під час проведення І туру Олімпіади (комп’ютерне тестування), 16 квітня о 10 годині в конференц-залі для членів журі, викладачів та гостей Олімпіади буде проведено круглий стіл на тему: «Упровадження програм підготовки бакалаврів та магістрів з регіональної економіки як необхідна умова подолання розриву між наукою та освітою». 17 квітня учасникам та гостям Олімпіади буде запропоновано:  екскурсію по Києву та на підприємства міста. Закриття Олімпіади відбудеться 17 квітня о 14 годині у конференц-залі ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» на пленарному засіданні, де буде проходити  урочисте нагородження переможців ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади з регіональної економіки грамотами, сертифікатами та науковою літературою.

Остання редакція: 09.04.15