Семінар для кураторів першого курсу07 Вересня 2017р.

12.09.2017 р. (вівторок) о 14.30 в конференц-залі університету (проспект Перемоги 54/1, корп.1) відбудеться щорічний методичний семінар для викладачів-кураторів академічних груп першого курсу.

1. План виховної  роботи університету на новий навчальний рік,завдання  кураторів в першому семестрі навчального року. Методичні поради з організації виховної роботи

(Чабанюк О.А. –директор Центру виховної роботи та соціальної адаптації студентів;   Балягіна І.А. – провідний фахівець з соціально-виховної роботи).

2. Соціально – психологічна служба КНЕУ: про плани та завдання на 2017-2018 навчальний рік

(Матвієнко Ю.О. доцент кафедри педагогіки та психології)

3. Про створення та основні завдання історико – патріотичного клубу  «Мужність»

(Матвієнко Ю.О., Директор музею історії КНЕУ Сацький Павло Вікторович – доцент кафедри політичної історії)

4. Про співпрацю кураторів та органів студентського самоврядування –  Студентської профспілки , Студентської академічної ради та іншими.

5. З досвіду організації виховної роботи на факультеті маркетингу: проблеми та здобутки:

(заступник декана  факультету маркетингу, куратор  – Дима  О.О., доцент кафедри регіоналістики та туризму, куратор -  Бойко Н.О.)

6.Про створення та основні завдання інституту ОМБУДСМЕНА в університеті

(Рижук Ю.М. доцент кафедри теорії та історії держави і права)

Дата проведення: 12. 09. 2017,

Час проведення:   14 -30

Місце проведення: конференц - зал КНЕУ, пр. Перемоги 54/1.