Girl2LeaderUkraine22 Червня 2018р.

Привіт! Якщо тобі вже виповнилось 14, ти навчаєшся в старшій школі або в університеті, в тебе багато ідей, як змінити своє місто, країну, читай далі.

Саме для тебе в Україні стартувала нова безкоштовна світова програма - Girl2Leader. Ми хочемо допомогти дівчатам реалізувати свої амбіції в політиці. Успішні жінки-політики готові ділитися з тобою своїм досвідом.
Якщо ти готова дізнатись більше про політику, агов до нас!

У жовтні в тебе буде можливість відвідати Верховну Раду й особисто поспілкуватися з успішними жінками-депутатами та такими ж активними дівчатами, як і ти!

Для цього потрібно:
-лайкнути сторінку Girl2LeaderUkraine у Facebook та/або підписатись в Instagramhttps://www.instagram.com/girl2leaderukraine
- поділитися цим постом у Facebook та/або Instagram
-до 31 липня розказати нам про своє бачення ідеального політика - написати, зробити відео, намалювати малюнок або зробити фото та надіслати нам на пошту G2L.Ukraine@gmail.com разом зі своїм фото, яке буде згодом опубліковано. Також інформацію можна надіслати в повідомлення у Facebook та/або Instagram
- використовуй хештеги:
#Girl2Leader
#Girl2LeaderUkraine
#LeadLikeAGirl
#ДівчатУЛідери

Ми ж знаємо, що справжні лідери це дівчата