Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Конкурс резюме

Конкурси, презентації, зустрічі з менеджерами відомих компаній... Навіщо все це потрібно? - запитує себе пересічний студент.

Ми не можемо говорити про всі події, які відбуваються у студентському просторі, але ми зібрали 5 дієвих причин, чому кожен з вас має взяти участь у конкурсі "The Best CV":

1. Участь у конкурсі резюме - це твій перший крок до успіху та знайомства з майбутнім роботодавцем. Це практичне завдання, завдяки якому ти зможеш побудувати власний бренд та створити своє найкраще резюме.

2. Конкурс відкриває можливість зазирнути в майбутнє! За допомогою власного форсайт-дослідження, ти зможеш краще дослідити свої навички, зрозуміти які з них потребують подальшого вдосконалення та окреслити власні професійні перспективи.

3. За допомогою конкурсу ти зможеш чітко зпроектувати те, яким бачиш своє кар'єрне майбутнє, зрозуміти, в якому напрямку треба рухатись саме тобі. Це безумовно допоможе віднайти нові можливості власного розвитку!

4. Надіславши резюме, ти отримаєш реальний шанс знайти роботу своєї мрії. Адже, жюрі конкурсу скаладають HR-спеціалісти таких відомих компаній, як Mars Ukraine, Innoware, KPMG, DOPOMOGA, TMM- Express, British American Tobacco Ukraine. І можливо, один з них захоче запросити тебе приєднатися до його команди професіоналів.

5. Будь-який конкурс - це завжди корисний досвід. Практичний досвід презентації власних талантів, досвід ведення комунікацій та нетворкінгу, досвід у пошуку власного кар'єрного шляху.

Не зволікай! Відправляй своє найкраще резюме та бери участь у конкурсі!

Чекаємо твою заявку на: perspective.kneu@ukr.net

 

Остання редакція: 22.03.17