Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Новини

 • 07 Грудня 2017

  Тиждень права в інституті інформаційних технологій в економіці

  7 грудня, в межах Всеукраїнського тижня права - 2017 та роботи проекту AESOP - “Здійснення захисту інтересів студентів шляхом введення посади Омбудсмена», за темою: «Правовий статус студента: від теорії до практики» доцентом Ю. М. Рижук, за участю доцента Т. В. Данильченко, було проведено тренінг для студентів 1-го курсу Інституту інформаційних технологій в економіці. On December 7, within the framework of the All-Ukrainian Law Week - 2017 and the AESOP project on the topic: "Student Legal Status: from theory to practice", Associate Professor Yuliia Ryzhuk with Associate Professor Tetiana Danilchenko conducted a training for students of the 1st the course of the Institute Information Technologies in Economics.
 • 05 Грудня 2017

  Тиждень права на факультеті міжнародної економіки і менеджменту

  5 грудня в межах Всеукраїнського тижня права - 2017 та роботи проекту «AESOP» за темою: «Правовий статус студента: від теорії до практики» доцентом Ю. М. Рижук були проведені тренінг для студентів 1-го курсу факультету міжнародної економіки та менеджменту та практичний семінар для 5-Ї групи 1-го курсу факультету маркетингу . On December 5, within the framework of the All-Ukrainian Law Week - 2017 and the AESOP project on the topic: "Student Legal Status: from theory to practice", associate professor Yuliia Ryzhuk conducted a training course for students of the 1st year of the Faculty of International Economics and Management and practical seminar for the 5th Group of the 1 st year of the Faculty of Marketing.
 • 25 Вересня 2017

  Університет Хазар

  Обговорення важливих моментів стосовно функцій омбудсмена та його повноважень у вузі в рамках проекту #AESOP на зустрічі в Баку, яка пройшла 20-23 вересня    
 • 13 Вересня 2017

  Методичний семінар для кураторів 1-го курсу

  В конференц-залі головного корпусу ДВНЗ "Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана" 12 вересня 2017 року відбулося обговорення питання про створення та основні завдання інституту ОМБУДСМЕНА з прав студента в Університеті на семінарі для кураторів 1-го курсу.  
 • 22 Травня 2017

  Університет Мін`ю

  Університет Мін`ю, Португалія, запрошував взяти участь у стажуванні, організованого в рамках проекту AESOP - Створення для студентів позиції Омбудсмена, з 22-го по 26 травня 2017.  
 • 02 Травня 2017

  Університет Л'Акуiла

  Швидкий процес демократизації суспільства в Україні підштовхує університети, як інституції з підготовки висококваліфікованих, конкурентних на ринку праці фахівців     
 • 03 Квітня 2017

  3-7 квітня 2017 р. на базі Варшавського університету відбулася чергова зустріч команди проекту Еразмус «Створення інституту омбудсмена з метою захисту прав студентів»

  Не дивлячись на серйозні труднощі присутності української сторони, пов’язаної із діяльністю консульств Польщі в Україні, робота була успішною.
 • 15 Березня 2017

  Університет «Хазар», Азербайджан 15-18 березня 2017 року

  15-18 березня 2017 року на базі Університету «Хазар» (Азербайджан) пройшла зустріч регіональних партнерів проекту AESOP– університетів Грузії, Азербайджану та України.  
 • 04 Грудня 2016

  Національний Університет Акакія Церетелі, Грузія 4-7 грудня 2016

  Установча зустріч по проекту AESOPпройшла 4-7 грудня 2016 року у Грузії (місто Кутаїсі, Національний Університет Акакія Церетелі).