Громадська організація "Закохані в Київ" радо звертається до студентів всіх курсів КНЕУ!17 Березня 2018р.

Громадська організація "Закохані в Київ" радо звертається до студентів всіх курсів КНЕУ! Завдяки нашим з вами спільним зусиллям тепер кожен може легко зробити Київ чистішим. Для цього потрібно ЛИШЕ скинути адресу закладу харчування, магазину, МАФу тощо, що не обустроїв свою при-об'єктну територію та назву на телефон диспетчера КП Благоустрій! Телефон диспетчера: 489-36-06!

Після цього заява буде зареєстрована, а на вказану адресу буде висилатися перевірка. Інспектор КП Благоустрій зафіксує відсутність смітника та випише документ, що установа повинна встановити урну. Якщо підприємство проігнорує вимогу киян, воно буде оштрафоване рішенням адмінкоміссії, а справа буде передана до суду! Давайте не будемо байдужими до нашого міста, воно прекрасне і заслуговує на нашу повагу!