Осіння Казка - 201530 Листопада 2015р.

Закінчився фестиваль "ОСІННЯ КАЗКА 2015"! Два шалених місяці підготовки, переживань, хвилювань, емоцій, виступів і все це у стінах нашого ЦКМ! 24 листопада о 18:00 було оголошено усі результати.

І місце зайняв факультет Міжнародної економіки та менеджменту.
ІІ місце поділили факультет Економіки та управління і Фінансово-економічний факультет
ІІІ місце зайняв Кредитно-економічний факультет

Бажаємо переможцям творчого натхнення, успіхів та нових перемог. Дякуємо талановитим та креативним першокурсникам за подаровані емоції, комісії з питань культури як профкому, так і кожного профбюро за злагоджену та титанічну роботу , а персоналу ЦКМу за витримку, допомогу та "недоспані ночі" :)

Своїми враженнями з читачами хочуть поділитися учасники фестивалю:

ОЕФ

Нещодавно завдяки щорічному творчому фестивалю Київського національного економічного університету “ Осіння казка” близько 50-ти першокурсників нашого факультету поринуло в чаруючу атмосферу мультфільму “ Мулан”. Ми мали честь відкривати це свято посмішок, дружби та справжньої казки. Наші першокурсники отримали величезне задоволення від виступу, а також дізналися багато про культуру та традиції Китаю. “Осіння казка” перетворила  творчий колектив  нашого факультету на спражню родину і подарувала незабуні емоції.

ФМ

Усім відомо, що фестиваль «Осіння казка» в КНЕУ - це щось неймовірне та надзвичайне, незабутнє й неповторне! Майже два місяці підготовки, безліч щоденних репетицій, підбір костюмів, музики, створення декорацій – це все лише маленькі дрібниці, порівняно з тим, що дав цей фестиваль нам усім. Хоча це була лише казка, але 26 прекрасних й талановитих студентів, які от-от поповнили лави нашого НАЙКРАЩОГО КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО ЕКОНОМІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ імені Вадима Гетьмана, стали справжньою, дружньою, міцною сім’єю – Факультету маркетингу. Це неймовірне дійство дало можливість нам усім зрозуміти, наскільки важливо бути командою, підтримувати, поважати та допомагати один-одному. Згадуючи кожну репетицію, на обличчі важко стримувати посмішку, адже це було надзвичайно весело. Так, безсумнівно, що було й важко і моментами нерви не витримували, проте немає нічого кращого, як робота над собою.
Мабуть, усі, хто бачив казку «Рапунцель», не залишилися байдужими до нашої історії. Повна віддача своїй ролі, вокальні та хореографічні номери – на це все можна було дивитися вічно та отримувати неземне задоволення.
Проте це не відбулося би без наших наставників, які вложили свою душу і серце у постановку казки. Терпіння, розуміння, мотивація, віра – це все допомогло донести та показати вам казку.
Дякуємо усім, хто завітав на «Рапунцель», провів свій час та підтримував нас! До наступної зустрічі!

ФЕАПК

Фестиваль "Осіння казка" з року в рік доводить нам, що першокурсники своїм ентузіазмом і свіжістю здатні творити чудеса. Нове покоління наших першокурсників з гідністю пройшли через нелегкий і, часом, виснажуючий процес підготовки і власне виступу на сцені ЦКМ, але воно того коштувало. Ми повністю занурилися у творчий процес, по-справжньому віддали частинку себе, щоб в результаті всі глядачі могли насолодитися історією середньовічного Парижа в казці "Горбун з Нотр-Даму". Адже казка повинна бути не лише на сцені, а й у серцях кожного з нас!

ФУПСтаП

Фестиваль «Осіння казка»  закінчився, а емоції та приємні спогади залишились назавжди. Багато часу та сил було вкладено, але це було того варте. Адже цього року в КНЕУ народиласянова молода команда – факультет управління персоналом, соціології та психології. Кожен з нас отримавбагато корисного досвіду та багато неймовірних почуттів, а найважливіше – хороших друзів. Нас мало, але без сумнівів можна сказати, що ФУПСтаП – справжня команда. З кожною репетицією ми росли тасумлінно працювали над собою. Ми вклали в цю казку все, що змогли, а головне – серце та душу. Кожен віддався по максимуму і всі місяці репетицій жив казкою.Ми насолодилися кожною хвилиною на сцені. Це були неповторні емоції. Кожен з нас отримав величезне задоволення від роботи один з одним.Мабуть, щось і не вийшло, але хто сказав, що помилки – це погано? Ми тільки починаємо і в нас все ще попереду! Дякуємо всім, хто прийшов на нашу казку «Аладдін» та підтримав нас. Ми ще не раз зустрінемося, тому до наступної зустрічі!