Студентський чемпіонат м. Києва з кікеру06 Грудня 2015р.

Як вже відомо, у м.Києві відбувся чемпіонат по кікеру (настільного футболу), який проходив з 1 по 3 грудня у ресторані «DRAGEE». Учасниками такої запеклої боротьби між університетами столиці були: Київський Національний Економічний Університет імені Вадима Гетьмана, Київський Національний Університет імені Тараса Шевченка, Ки ївський Політехнічний Інститут та Національний Педагогічний Університет імені М.П.Драгоманова.

Після двох турнірів, які відбулися 1 та 2 грудня, у фінал вийшли 10 команд, які представляли свої університети.
3 грудня, у фінальний день змагань, в протистоянні зійшлись учасники з Київського Національного ЕкономічногоУніверситета імені Вадима Гетьмана, Київського Національного Університета імені Тараса Шевченка та Київського Політехнічного Інститута. Під час змагання спостерігалося велике напруження гравців, суперництво на полі гри, перемоги і поразки, але все це не заважало бачити на обличчях учасників посмішку та гарний настрій. В результаті боротьби перемогу отримали три команди.
3 місце посіла команда під назвою «0095», які представляли Київський Національний Економічний Університет імені Вадима Гетьмана. В якості призу гравці отримали футболки та сертифікати на шоколадний фондан від ресторану «DRAGEE».
1 та 2 місце вибороли команди «Kurka IT» та «Eclipse» з Національного Університету імені Тараса Шевченка. За 2 місце команда «Eclipse» отримала футболки та сертифікати на салат Цезар, а за 1 почесне місце команді «Kurka IT» презентували футболки та сертифікати на відомі бургери ресторану.

Повний фотозвіь події тут