Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Освітні виставки: перемоги КНЕУ20 Березня 2017р.

16 березня стартували знакові міжнародні виставки – «Сучасні освітні заклади» та освіта за кордоном «WorldEdu», які приваблюють не тільки професорів та викладачів, але й майбутніх студентів, їх батьків та загал зацікавлених у розвитку вітчизняної освіти людей.

На відкриття виставки завітали знані в освітньому товаристві люди. Президент Національної академії педагогічних наук України Василь КРЕМІНЬ емоційно привітав учасників й наголосив на необхідності привертати увагу до подібних заходів для покращення якості освіти. З теплими словами поваги й подяки звернувся до освітян народний депутат, голова підкомітету з питань освіти Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти Тарас КРЕМІНЬ. А Віталій КУРИЛО, народний депутат України, наголосив, що вчитися один в одного – важливо у сучасному світі. До слова, турботи з організації виставок у черговий раз взяла на себе компанія «Виставковий світ» за підтримки Міністерства освіти і науки та Національної академії педагогічних наук України.

 

Цьогорічна виставка «Сучасні освітні заклади» проводиться вже увосьме й нині має рекордну кількість учасників – 796. У Київському Палаці дітей та юнацтва, де зібралися освітяни з усієї України та представники іноземних вишів з 14 країн – серед яких Польща, Австрія, Німеччина, Швейцарія, США, Болгарія, Чехія, – панувала атмосфера дружнього й професійного спілкування. Розмаїття навчальних закладів вражає – на виставці були представлені університети, коледжі, школи, гімназії, ліцеї, дошкільні і позашкільні заклади, виробники та постачальники засобів навчання та багато інших організацій, пов’язаних з освітнім процесом. Розповісти про власні інновації й скористатися досвідом колег можна, відвідавши різноманітні конференції, семінари, круглі столи, що ними багата нинішня освітня виставка.

Окрім плідного обміну напрацюваннями у галузі навчання молодого покоління, важливою складовою виставки стало нагородження кращих з кращих з 9 тематичних номінацій із врученням Гран-Прі, золотих, срібних, бронзових медалей. Надзвичайно приємно, що заслуги нашої рідної Альма Матер визнано й відзначено у номінації «Лідер міжнародної діяльності». Також виставка принесла КНЕУ золоту медаль за «Партнерство як стратегічний ресурс інноваційного розвитку навчальних закладів» та сертифікат якості наукових публікацій.