Kyiv National Economic University named after Vadym Hetman

Fulbright Grants for Scholars, Junior Faculty and Researchers22 September 2015р.

Щорічні конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США:

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни. 

 

Fulbright Scholar Program: Проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь представники гуманітарних, суспільних, точних, технічних і природничих дисциплін – кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п’яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту.

Кінцевий термін подання заявок – 15 жовтня 2015

 

Fulbright Faculty Development Program: Проведення досліджень в університетах США від шести до дев’яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Кінцевий термін подання заявок – 1 листопада 2015

 

Детальна інформація та анкети на сайті: http://www.fulbright.org.ua
 

Аби увиразнити уявлення про Програму, радимо переглянути відгуки та описи дослідницьких проектів учасників минулих років, що розміщені на сторінках Фулбрайтівських Вісників й викладені у Facebook.

 

Програма імені Фулбрайта

Представництво Інституту Міжнародної Освіти в Україні

вул. Еспланадна, 20, офіс 904, Київ, 01001, Україна
тел.: ( 380 44) 287 0777 | факс: ( 380 44) 230 2060

valeksanych@iie.org | www.fulbright.org.ua

Facebook Fulbright.Ukraine | Twitter @FulbrightUA

Fulbright logo