Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

100 днів незламності!03 Червня 2022р.

Сьогодні 100 днів як життя українців розділилося на до і після...

100 днів жахів, знущань, поневірянь, розлук, сліз, очікувань і все ж таки надій, віри, любові, гордості за свій народ… 

100 днів великих і маленьких кроків, які невпинно наближають нас до перемоги…

100 днів випробувань, які нас всіх точно змінили…

100 днів нової України, що народжується у великих муках...
Сьогодні вже в кожному куточку нашої планети знають про те, хто такі українці,  як змогли у важкі часи згуртуватися навколо одного єдиного бажання – вижити! Ми готові боронити свою землю до останнього і  не дамо жодного шансу лютому ворогу, який не знає меж жорстокості задля єдиної мети – знищити нас!
 
Кожен працює на своєму фронті: КНЕУ продовжує навчати, а також робить все можливе, щоб світова освітянська спільнота знала правду!
Наші науковці з першого дня війни ведуть інформаційний дайджест незламної боротьби українського народу і поширюють його серед освітян різних країн.   https://kneu.edu.ua/en/news_main/stop_war_in_ukraine/?fbclid=IwAR1y31GbKN5_faIur9I_lxigmOXGLzaN9xkpiBnhuxHcNJhVD8ndmgezQUg )
 
Україна продовжує боротися за свою свободу і демократичні цінності.  Поряд з військовими на захист простого права жити щасливо і незалежно стають навіть діти, які так рано подорослішали, а це виклик до всього цивілізаційного світу: які ж будуть цінності у майбутніх поколінь, яким буде наше життя після війни, про що мріятимуть наші діти?

 

Ми точно знаємо, що Україна - європейська країна, дружня і миролюбива. Так є і так буде!

100 днів незламності, і ми готові стояти до кінця, до ПЕРЕМОГИ!