Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

5-6 жовтня 2017 року за ініціативи кафедри соціології КНЕУ імені Вадима Гетьмана відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку управлінських наук: український та польський досвід».12 Жовтня 2017р.

5-6 жовтня 2017 року за ініціативи кафедри соціології КНЕУ імені Вадима Гетьмана у співпраці з університетом Кардинала С.Вишинського (м. Варшава), Національним педагогічним університетом імені М.П. Драгоманова та за підтримки Спілки орендарів і підприємців України відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку управлінських наук: український та польський досвід».

У роботі конференції приймали участь відомі вітчизняні та зарубіжніфахівці у галузі соціального управління, соціологи, економісти, філософи, управлінці, народні депутати, підприємці та багато інших.

В межах конференції були обговорені актуальні питання соціології управління, зокрема, сучасна проблематика структури загальної теорії управління, економічні та соціально-філософські виміри управління соціальними системами, ефективна наукомістка модель системи управління суспільством, особливості функціонування європейського менеджменту на прикладі досвіду Польщі тощо.

За підсумками конференції буде опублікований Збірник наукових праць «Матеріали конференції «Стан та перспективи розвитку управлінських наук: український та польський досвід».