Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

19 грудня 2017 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана відбулась презентація книги «Незабутні реформи в Україні (1991-2017)»19 Грудня 2017р.

19 грудня 2017 року у Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана  відбулась презентація книги академіка Національної академії аграрних наук України, доктора економічних наук, професора, заслуженого діяча науки і техніки України П.І. Гайдуцького «Незабутні реформи в Україні (1991-2017)».

Зі вступним словом до всіх присутніх звернувся ректор  університету Дмитро Григорович ЛУК’ЯНЕНКО. У промові було звернено увагу присутніх на важливості подібних заходів для покращення співпраці українських вишів у теоретичному і практичному напрямах.

Монографія присвячена аналізу й оцінці реалізації реформ в Україні з моменту набуття незалежності.

У своєму виступі Павло Іванович Гайдуцький презентував результати дослідження ефективності реформ у грошово-банківській, податковій, фінансово-бюджетній, інвестиційно-інноваційній, соціальній, житлово-комунальній та інших сферах.

Участь у заході взяли викладачі, студенти, аспіранти та докторанти КНЕУ. Особливий інтерес аудиторії викликали питання щодо ефективності проведення реформ в аграрній та інвестиційно-інноваційній сферах національної економіки.