Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

150-літній ювілей Лесі Українки23 Лютого 2021р.

25 лютого Україна на державному рівні відзначає знаменний 150-літній ювілей Лесі Українки!

Геніальна поетеса своєю творчістю, громадянською позицією та перекладацькою діяльністю органічно вплела українську мову і культуру в загальний цивілізаційний контекст людства. Ідеї Лесі Українки є надзвичайно актуальними.

Протягом 2021 року під егідою Міністерства культури та інформаційної політики України відбудеться серія заходів з нагоди 150-річчя Лесі Українки. ЮНЕСКО також долучилася до відзначення дня народження Лесі Українки.

"Сьогодні європейська культура доходить  до певних речей, які Лариса Косач заявила на початку ХХ ст.. І без неї історія європейської літератури ХХ століття, звичайно, не просто не повна, а зяє здоровенною дірою, тому що це справді письменниця першої величини", - переконана письменниця Оксана Забужко.

Заплановані події на 2021-й з нагоди святкування 150-ї річниці Дня народження Лариси Косач можна знайти на сайті:

https://150imenlesi.org/

23 лютого о 10:30 кафедра журналістики та українознавства Національного університету водного господарства та природокористування та кафедра бізнес-лінгвістики КНЕУ запрошують студентів, викладачів і всіх охочих до участі в роботі круглого столу "Хай же промінь твоїх думок поміж нами сяє" з нагоди 150-річчя від дня народження Лесі Українки. 

Захід відбудеться на платформі Google Meet, приєднатися до участі – meet.google.com/osi-mxhk-rah