Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Перший тур престижного конкурсу CIMA08 Вересня 2020р.

     У конференц-залі  КНЕУ 8 вересня відбувся перший тур міжнародного студентського конкурсу CGMAEmergingLeadersCompetition2020. Конкурс  ініційовано Привілейованим Інститутом Управлінських Бухгалтерів  (CIMA), що  є провідним та найбільшим професійним органом бухгалтерів у світі.

    «Інститут вищої освіти КНЕУ у співпраці з  CIMA провів перше змагання серед студентів  у 2015 році, – нагадала координатор міжнародної сертифікаційної програми  CIMA Вікторія Ліщинська. – Цьогорічний  бізнес-конкурс  – це чудовий шанс  отримати практичний досвід у вирішенні реальних задач,  опанувати ділову англійську мову,  набути необхідних  навичок  для подальшої кар’єри  у галузі фінансів та управління бізнесом».

    У конкурсі взяли участь чотири команди: дві –  представники  факультетів міжнародної економіки і менеджменту; з  фінансового факультету, а також з факультету обліку та податкового менеджменту. Переможців визначило журі: співвласник та директор компанії «Рітейл Технології» Михайло Стрижко, фінансовий контролер компанії «Такеда Україна» Олена Коцюба,  фінансовий директор ТОВ «Хенкель Україна» Наталія Уткіна. Перше місце посіла команда  ICFO(факультет МЕіМ).  Ментор  команди – директор Інституту англомовних  програм Олена Ігорівна Циркун.

    Загалом у конкурсі  CGMA Emerging Leaders Competition у 2020 візьмуть участь  30 університетів з 10 країн (Польща, Україна, Болгарія, Румунія, Чехія, Словаччина, Грузія, Казахстан, Азербайджан, Росія) та понад 100 команд.  Конкурс включає  три тури, а також  вікторину. Заключний тур заплановано на кінець жовтня або початок листопада 2020 року.

 Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

 Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (фото)