Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Долучаємось до Еразмус Днів 202015 Жовтня 2020р.

     У КНЕУ 15 жовтня  проведено віртуальний круглий стіл «Парад проектів  Еразмус у галактиці КНЕУ» у рамках Міжнародних Еразмус Днів 2020.

    Учасників надихнуло  відео-привітання  від координатора проекту  національний Еразмус+ Офіс в Україні  Світлани Шитікової  та давнього партнера КНЕУ професора  Томаса Дайсінгера  (Університет Констанц).

      «Протягом останніх п’яти років зросла кількість проєктів, - підкреслив проректор з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків  В.І. Чужиков. –  Показовим є подяка від Еразмус+, яку ми отримали.  Вважаю, треба  залучати ще більше кафедр, виявляти наукову активність та вийти на нові рубежі розвитку співробітництва».

     Завідувач кафедри цивільного та трудового права А. В. Омельченко згадав про перший  проєкт TEMPUS ТАСІС з підготовки магістрів права.   

   «Метою проєкту TEMPUS «BUSEEG –RU-UA» було  набуття професійних і підприємницьких навичок, виховання підприємницького духу, - розповіла  доцент кафедри управління персоналом та економіки праці А.В. Василик. – Результат  – впровадження тренінг-курсу «Створення власного бізнесу».  Підготовлено  навчальні посібники, готується видання колективної монографії».

    Доцент кафедри обліку та оподаткування О.А.Чабанюк доповіла  про проект AESOP –  створення офісу Омбудсмена з прав студентів.

    Декан факультету управління персоналом, соціології та психології С.О. Цимбалюк презентувала три проєкти:  ITE-VET,  спрямований на покращення підготовки викладачів професійної освіти; PACOSTE – нові механізми партнерського управління та стандартизації професійної освіти в Україні; UTTERLY –  професійну сертифікацію викладачів та університетів на основі європейських інновацій, який розпочнеться з 2021 року.

       Професор кафедри міжнародного менеджменту Л. П. Петрашко  розповіла про європейські-бізнес практики корпоративно-соціальної відповідальності (Жан Моне Модуль).    

   Щодо «Мобільності  КА1»,  головний бухгалтер КНЕУ Л. П. Горелікова поділилася досвідом  стажування у місті Констанц, цікавим та корисним спілкуванням із колегами. Про свої враження також розповіли доцент кафедри менеджменту Д. С. Ліфінцев, студент  Олексій Дворник та докторантка Манчестерського університету Аліна Ничик.  

    Директор Центру міжнародної академічної мобільності Є. П.  Коломієць-Людвиг  звітувала про участь КНЕУ у міжнародних проектах (2011-2020 рр.).:  «Зокрема, це проекти Британської Ради та проекти DAAD(Жіноче лідерство в економічному середовищі і менеджменті Німеччини та України). У КНЕУ створено Інститут англомовних програм.  Нас поєднують дружні відносини з багатьма університетами світу». 

    Професор В.І. Чужиков назвав тренди стратегії інтернаціоналізації КНЕУ 2021-2024. «Серед них: діджиталізація, глобальні драйвери, нові наукові платформи, нова модель читання лекцій на відстані для іншого університету на волонтерській основі. Долучайтесь  до оновлення  стратегії інтернаціоналізації!»

  Провідний фахівець зі зв’язків з громадськістю та пресою ВСЗ Лариса  Гуторова

  Фахівець з комунікацій I категорії ВСЗ Анастасія  Рогачова (скріншоти)