Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Huawei оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній онлайн - програмі «Насіння для майбутнього»19 Жовтня 2020р.

Huawei щороку оголошує конкурсний відбір для участі у всесвітній програмі «Насіння для майбутнього». Найкращі студенти університетів світу отримають змогу дізнатись від провідних експертів у сфері інформаційно-комунікаційних технологій про галузеві тенденції, особливості технологій 4G та 5G, інтернет речей, хмарні рішення, штучний інтелект, кібербезпеку та багато іншого.

Для кого програма «Насіння для майбутнього - 2020» (Seeds for the Future Sky)

Цього року Huawei передбачає участь студентів (починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс) та  випускників, які отримали диплом у 2020 році технічних спеціальностей  (STEM) з високими результатами навчання. Також компанія вперше надає можливість долучитися до програми онлайн студентам та випускникам нетехнічних спеціальностей з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій. 

Освітня програма для української делегації триватиме онлайн 5 днів у період з 19 по 23 жовтня 2020 року включно. 

Комплект документів (дивіться повний перелік нижче) потрібно надіслати до 20.08.2020 (включно) за email - csrukraine@huawei.com

Слідкуйте за оновленнями: 

Офіційний сайт програми Seeds for the Future Sky:  http://site.fphis.com/seeds/program.html 

Офіційний сайт ХУАВЕЙ УКРАЇНА: https://www.huawei.com/ua/news/ua/2020/20200703

Передбачено отримання сертифікату (електронний варіант) лише за умови відвідання обов'язкових та додаткових курсів, участі у церемонії відкриття, обговорення з представниками бізнесу про нові технології та участь у офіційній церемонії завершення програми.

Сертифікати учасників

Передбачено отримання сертифіката (електронний варіант) тільки за умови відвідування обов'язкових і додаткових курсів, участі в церемонії відкриття, обговорення з представниками бізнесу нових технологій і участі в офіційній церемонії завершення програми.

Унікальність програми «Насіння для майбутнього»

1. Знайомство з Huawei
Учасники ознайомляться з продуктами та послугами Huawei за допомогою віртуальних турів та презентацій, а також поспілкуються зі співробітниками компанії.
2. Курси онлайн на платформі iLearning
На учасників чекають комплексні серії онлайн-курсів, лекції експертів Huawei та запрошених спікерів. Теми охоплюють новітні технології, лідерство та галузеві тенденції. 
3. Мандрівка у світ технологій 
Організатори вже підготували захопливі віртуальні візити до провідних високотехнологічних компаній, під час яких переможці конкурсу дізнаються про розвиток технологій Китаю та краще зрозуміють екосистему сучасних технологій. 
4. Знайомство із китайською культурою 
Студенти  візьмуть участь у спеціалізованих віртуальних турах по всесвітньо відомих історичних пам’ятках Китаю (Великий китайський мур, Заборонене місто) і відкриють для себе китайську культуру, звичаї та традиції.
«ХУАВЕЙ УКРАЇНА прагне забезпечити рівний доступ до цифрових технологій та ділитись досвідом і знаннями провідних спеціалістів з талановитою молоддю. Завдяки міжнародній навчальній програмі «Насіння для майбутнього» студенти ознайомляться із тенденціями розвитку цифрових технологій та зрозуміти, які знання та навички допоможуть їм побудувати успішну кар’єру в інформаційно-комунікаційній галузі», – зазначив Ма Ці, директор ХУАВЕЙ УКРАЇНА. 

Тематика курсів програми «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future Sky Program 2020)

Детальну онлайн-програму «Насіння для майбутнього» (Seeds for the Future Sky Program 2020) прочитайте за посиланням. 

1. Основний навчальний план (обов’язкові курси для всіх студентів):  
1.1. Huawei: Знайомство з компанією, віртуальна екскурсія по виставковому залу Galileo, Songshan і флагманському магазину Nanshan ( 2 години).
1.2. Технології. 
1.2.1. Мережа 5G: Підключіть світ, підключіться до майбутнього (1 год), 
1.2.2. Передові технології та тенденції у сфері хмарних обчислень (1 год). 
1.2.3. Штучний інтелект: створення інтелектуального світу майбутнього (1 год).
2. Додаткові курси за вибором: студенти обирають курси, що відповідають їхнім інтересам (1 год). 2.1. Основи кібербезпеки: досвід експертів (0,5 год). 
2.2. Електронна комерція (0,5 год).
2.3. Цифрова економіка (1 год).
2.4. Галузеві тенденції (1 год).
2.5. Лідерство: 
2.5.1. Лідерські навички (1 год).
2.5.2. Управління та міжкультурна комунікація  (1 год).
3. Культура Китаю: студенти мають доступ до контенту у будь-який час.  
3.1. Обговорення нових технологій з представниками бізнесу.
3.2. Курси китайської мови (гнучкий графік навчання онлайн).

Усі учасники обов’язково мають пройти навчання онлайн (обов’язкові та додаткові тематичні курси). 

Критерії відбору учасників

У конкурсному відборі програми «Насіння для майбутнього» у 2020 році (Seeds for the Future Sky Program 2020) можуть взяти участь:

 • Студенти, починаючи з третього року навчання (закінчений другий курс), випускники, які отримали диплом у 2020 році.  
 • Cпеціалізаціяа) Особи, які навчаються або завершили навчання у 2020 році за спеціальностями STEM (Science, Technology, Engineering and Mathematics), особливо телекомунікації, радіофізика, штучний інтелект, IT, хмарні обчислення, кібербезпека, енергетика (теплоенергетика, сонячна енергетика); b) Студентам та випускникам нетехнічних спеціальностей з високими результатами навчання і прагненням працювати в сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
 • Високі результати у навчанні (83-100 балів за профільними предметами).
 • Знання англійської мови Intermediate та вище. 
 • Активна життєва позиція, відкритість, комунікабельність, лідерські якості.
 • Досвід роботи у проектах та участь у конкурсах за фахом. 
 • Зацікавленість у майбутньому працевлаштуванні у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
 • Документи для подання заявки на конкурс


Для участі у конкурсі до 20.08.2020 включно кандидати мають надіслати на електронну адресу csrukraine@huawei.com наступні документи:

 • Мотиваційний лист українською (не більше 1-2 сторінок) (Як я використаю у майбутньому знання та навички, отримані під час програми "Насіння для майбутнього"?)
 • Заява українською (назва навчального закладу, інститут, факультет, відділення, спеціальність, спеціалізація, освітньо-кваліфікаційний рівень, середній бал за 2019-2020 навчальний рік, участь в олімпіадах, конкурсах, конференціях, хакатонах, здобутки у науковій роботі (теми тез, публікацій), наявність патентних розробок тощо)  ЗАВАНТАЖИТИ
 • Для студентів - витяг із залікової книжки з середнім балом, завіренний деканатом. Для випускників - скан копія диплому та додатку до диплому із зазначенням середнього балу. 
 • Відеозапис з відповідями на такі запитання (англійською до 2 хвилин): Питання 1. Які технологічні тренди є найважливішими для розвитку України і як вони впливатимуть на наше повсякденне життя (Докладний опис технологічних трендів за посиланням: https://www.huawei.com/en/press-events/news/2019/8/huawei-predicts-10-megatrends-2025)? Питання 2. Який проєкт я хочу реалізувати після участі в освітній програмі та з якими партнерами (мета, цільова аудиторія, партнери, на які Цілі сталого розвитку ООН)? 
 • Рекомендаційний лист з університету для участі у програмі "Насіння для майбутнього" (бажано).

Контактна особа з університетами щодо участі у конкурсному відборі Аліна Севастюк: sevastiuk.alina@huawei.com, 380 95 462 82 82.