Антологія «Improving teacher education for applied learning in the field of VET» (Waxmann, Germany)10 Січня 2019р.

У видавництві Waxmann (Germany) вийшла друком антологія «Improving teacher education for applied learning in the field of VET» за результатами проекту Erasmus+ ITE-VET (2016-2018).

Антологія присвячена професійній освіті в Україні.

В антології висвітлено такі питання:

• Підготовка викладачів професійного навчання й система професійної освіти в Україні та аналіз їхніх потреб
  • Внесок країн ЄС в модернізацію дидактики та навчання
  • Оновлення навчальних планів і програм
  • Імплементація нових форм практико-орієнтованого навчання.

В антології представлено результати українських партнерів проекту ITE-VET, а також партнерів з ЄС та Швейцарії.

У антології опубліковано результати реалізації проекту в КНЕУ «Implementation of Practice-oriented Education and Training. The Case of Vocational Teacher Education at Kyiv National Economic University named after Vadym Hetman». Матеріали розділу підготовлено проектною командою у складі Світлани Цимбалюк, Марини Артюшиної, Лариси Корват, Оксани Саркісової та Тетяни Шкоди.

З антологією можна ознайомитися за посиланням    www.waxmann.com/buch3960