13 грудня 2017 р. студенти факультету управління персоналом, соціології та психології презентували студентам ІІІ курсу результати участі в семінарах в Університеті Констанц (Німеччина), які відбулися в межах проекту Erasmus Plus15 Грудня 2017р.

13грудня 2017 р. студенти факультету управління персоналом, соціології та психології Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана – Оксана Щур, Аліна Стожок, Владислав Пінчук та Катерина Олійник презентували студентам ІІІ курсу спеціальності «Управління персоналом та економіка праці» результати участі в семінарах в Університеті Констанц (Німеччина), які відбулися в межах проекту Erasmus+ «Удосконалення практико-орієнтованої підготовки викладачів професійної освіти і навчання» (ITE-VET)».

Студенти мали змогу дізнатися про особливості німецької системи освіти, зокрема підготовки викладачів професійної освіти та навчання.

#КНЕУ#ФУПСтаП#Еразмус#Erasmus#ITEVET