Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Меморандум про співпрацю з Міжнародною аудиторською компанією Pricewaterhouse Coopers - PwC Україна (ПрайсуотерхаусКуперс)29 Грудня 2020р.

В університеті 29 грудня 2020 року підписано Меморандум про співпрацю між КНЕУ імені Вадима Гетьмана та Міжнародною аудиторською компанією Pricewaterhouse Coopers.

Представники фірми PwC – керівниця відділу персоналу Ірина Басенко, а також Анна Годун і Катерина Лузан – старші рекрутери PwC Україна під час зустрічі розповіли про компанію, та перспективи співпраці з Київським національним університетом імені Вадима Гетьмана.

Розмова та подія з підписання меморандуму відбулася за участі ректора Лук’яненка Дмитра Григоровича, декана факультету обліку та податкового менеджменту Бондаря Миколи Івановича і завідувача кафедри обліку і оподаткування Шигун Марії Михайлівни.

 Меморандум передбачає об’єднання спільних зусиль з підготовки фахівців за дуальною формою здобуття освіти. PwC надає аудиторські послуги різноманітним компаніям і банкам з податкового консультування, ведення бухгалтерського обліку, допомогу у супроводі злиття-поглинання компаній, їхнього продажу, стратегічного консультування та оцінки бізнесу. PwC високо конкурентна компанія, яка допоможе студентам КНЕУ зі спеціальності 071 Облік і оподаткування адаптуватися в роботі, надасть поштовх до розуміння, як навчатися і працювати паралельно. Робота разом з навчанням дозволить студентам розвиватися в професії, робити чудову кар’єру, застосовувати набуті знання на практиці.

 Учасники зустрічі зазначили, що основною ціллю співпраці є покращення рівня освіти студентів, ознайомлення їх із запитами бізнесу, адаптація до роботи в міжнародній компанії.