Музей історії КНЕУ-міжнародне визнання14 Вересня 2017р.

14 вересня в стінах нашого Університету відбулась конференція за участі керівництва, викладачів і керівництва Міжнародної асоціації університетів третього віку (IAUTA). Асоціацію представляли професор з міжнародного туризму та економіки Університету Тулузи- Франсуа ВЕЛЛАС (Франція) та директор тренінгової школи в Копенгагені доктор Габріель ВАРТОПЕАНУ (Данія), яких було запрошено до України громадською організацією «Асоціація Університетів третього віку «Клепсидра».

Гості і керівництво нашого Університету відвідали Музей історії КНЕУ. В ході екскурсії відбулось ознайомлення із експозицією по історії Університету, а також було представлено експозицію, присвячену Трипільській культурі. Наші іноземні гості були вражені представленою експозицією і висловили подяку колективу Музею історії КНЕУ.

Ми ж, чия значна частина життя пов'язана із Київським національним економічним університетом імені Вадима Гетьмана, маємо вкотре переконатися, що музей не є лише місцем для зберігання пам'яті, а потужним іміджевим та інформаційним ресурсом!