Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Перший модуль компоненту «Майбутні лідери»17 Квітня 2017р.

13-14 квітня 2017 року у м. Києві.  відбувся перший модуль компоненту «Майбутні лідери», в якому команду КНЕУ представляють Денис Ільницький, професор кафедри міжнародної економіки та Олександр Дима, професор, заступник декана факультету маркетингу.

Під час дводенного заходу учасники, представники 14 ВНЗ України – учасники Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України у 2017 р., працювали разом з британськими та українськими тренерами в межах трьох модулів: Модуль 1: Стилі лідерства, Модуль 2: Командне лідерство та Модуль 3: Лідерство в часи змін. Під час інтерактивних лекцій та вправ учасники змогли проаналізувати необхідний баланс між лідерством і менеджментом; поміркувати про власну лідерську ідентичність, якими лідерами вони є, чим вони захоплюються, які лідерські підходи та навички вони хочуть розвинути; виявити власні реакції на різні ситуації і стимули та порівняти їх з реакціями інших учасників; розробити власний підхід до структурування та ведення зустрічей; проаналізувати погляди групи на моделі лідерства в часи змін, порівнюючи заплановані та спонтанні підходи; оцінити власні навички та риси для ефективного лідерства в часи змін; запланувати подальший професійний розвиток у галузі лідерства та ін.

Нагадаємо, що команда КНЕУ працює в межах Програми над реалізацією проекту "Імплементація стратегії академічної доброчесності університету"