Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Другий захід компоненту «Командне лідерство»19 Червня 2017р.

13-15 червня 2017 року в с. Глібівка відбувся другий захід Програми розвитку лідерського потенціалу  університетів України «Академія змін», Академія змін є другим заходом компоненту «Командне лідерство» Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України та мала  такі ключові цілі:

  • Допомогти учасникам реалізувати стратегічно важливі ініціативи зі змін за допомогою креативності та командної роботи;
  • Допомогти розширити спроможності до лідерства і змін серед людей, установ і в системі вищої освіти України загалом на довгострокову перспективу
  • Підтримувати творчу роботу у співробітництві
  • Використовувати різні погляди та досвід
  • Дозволяти ризикувати в безпечному середовищі
  • Перейти від дивергентного до конвергентного мислення.

Академія змін стосувалася не просто створення чи покращення і деталізації плану проектів змін, над якими працюють команди в рамках Програми, а й була покликана допомогти  учасникам як особистостям та членам команди розвивати власне розуміння змін. Академія сприяла розширенню спроможностей у плануванні необхідних дій для досягнення візії завдяки цікавим та творчим командним вправам, таким як Світове кафе, Пітч у ліфті, Візуалізація проектів, «Мої критичні друзі» та інші.

Академія змін надихнула учасників на подальшу роботу та дала основу для роздумів.

Нагадаємо, що команда КНЕУ працює в межах Програми над реалізацією проекту "Імплементація стратегії академічної доброчесності університету"