ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ засідання Вченої ради ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» 24 лютого 2022 р. (засідання відбулося онлайн на платформі ZOOM)24 Лютого 2022р.

Членів Вченої ради Університету – 85                                           Присутні – 70

Засідання розпочалося о 10.05, завершилося о 10.30

Головуючий –Голова Вченої ради Університету Д. Г. Лук’яненко

Секретар Вченої ради Університету – О. Ю. Паценко

Результати:

1. Прийнято рішення про перенесення розгляду питань «Про видачу дипломів доктора філософії», «Про перейменування підрозділів Державного вищого навчального закладу«Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», «Подання кандидатури доктора політичних наук, професора, завідувача кафедри теорії та історії права Шульженка Федора Пилиповича для призначення стипендії Кабінету Міністрів України за видатні заслуги у сфері вищої освіти», «Про висунення циклу наукових праць «Нова парадигма інноваційного розвитку малого та середнього бізнесу» на присудження Премії Верховної Ради України молодим ученим, підготовленого д.е.н., професором, професором кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Поліщук Євгенією Анатоліївною, д.е.н., доцентом, професором кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Іващенко Аллою Іванівною, к.е.н., доцентом, доцентом кафедри корпоративних фінансів і контролінгу Корнилюк Анною Валентинівною, к.е.н., доцентом, доцентом кафедри бізнес-економіки та підприємництва Теплюк Марією Анатоліївною», «Присвоєння учених звань науково-педагогічним працівникам Державного вищого навчального закладу«Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», «Про заходи підготовки до вступної кампанії 2022 р. у ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», «Клопотання до Міністерства освіти і науки України щодо нагородження завідувача кафедри військової підготовки Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» д.військ.н., професора Шемаєва В. М. Подякою Міністерства освіти і науки України з нагоди святкування 5-ї річниці з дня заснування кафедри», «Затвердження Положення про конкурс на отримання стипендії Рошен здобувачами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти денної форми навчання у межах проєкту співпраці «До вершин з Рошен», «Про внесення змін до варіативної складової навчальних планів та розробку нової редакції навчальних планів освітньо-професійних програм підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти», «Затвердження Положення про забезпечення працівників Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» засобами індивідуального захисту» на наступні засідання Вченої ради Університету  (одноголосно).

2. Прийнято Рішення Вченої ради Університету «Внесення змін до Правил прийому до Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана» у 2022 році» (одноголосно), яке розміщено на офіційному веб-сайті Університету.

3. Прийнято рішення про затвердження нової освітньо-професійної програми «Соціальне забезпечення» підготовки здобувачів очної (денної) та заочної форм навчання на першому (бакалаврському) рівні вищої освіти за спеціальністю 232 «Соціальне забезпечення» галузі знань 23 «Соціальна робота» (одноголосно).

4. Прийнято рішення про запровадження дистанційної форми навчання на освітньо-професійній програмі «Інвестиційний менеджмент» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» (одноголосно).

5. Прийнято рішення про запровадження заочної форми навчання на освітньо-професійній програмі «Управління фінансовим бізнесом» підготовки здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» (одноголосно).

6. Прийнято рішення про запровадження дистанційної форми навчання на освітньо-професійній програмі «Інвестиційний менеджмент» підготовки здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» галузі знань 07 «Управління та адміністрування» (одноголосно).