Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана

Запрошуємо Вас до Кракова на стажування в Економічному університеті 18 Липня 2019р.

     Команда ELPD разом Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків  організовує довготривале міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща.

Дати стажування з 09 по 27 вересня 2019 року.

     В результаті стажування, кожний учасник зможе оволодіти новими знаннями та здобути навички по розробці навчально-методичних матеріалів з застосуванням новітніх інноваційних методів, беручи за основу європейські моделі та методики викладання матеріалів. Учасники будуть мати можливість отримати досвід викладання на базі Економічного університету у Кракові та можливість впровадження отриманих знань у своєму навчальному закладі в подальшому.

     Економічним Університетом у Кракові кожному учаснику після проходження стажування буде виданий сертифікат про довготривале тримісячне стажування тривалістю  108 годин. До сертифікату буде підготовлено додаток із програмою навчання та розподілом годин відповідно до її виконання під час стажування учасником.

Подача заявок на участь у стажуванні: до 01 серпня 2019 року.

РЕЄСТРАЦІЯ ТА ДЕТАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ:      https://elpd.com.ua/stazhuvannya-uek/

Інформаційний бюлетень: